WhatsApp ’tan kişilere özel duvar kağıdı özelliği!

WhatsApp kısa süre içinde yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. WhatsApp daha önce de söylediği özellikleri kullanıma açmış ve daha işlevsel hale gelmişti. Yeni depolama alanı yönetimi ile kullanıcılara özgürlük alanı sunan popüler mesajlaşma platformu, uzun süredir gündem olan süreli mesajlar özelliğini kullanıma açmıştı. Şimdi ise WhatsApp kişiye özel duvar kağıdı özelliğini kullanıma sunuyor.

WhatsApp

WhatsApp kişiye özel duvar kağıdı özelliği: İstediğiniz kişiler için istediğiniz duvar kağıdını koymayı içeriyor

Uygulama üzerinden normalde konuşmaların duvar kağıdını değiştirdiğinizde bütün konuşmalarınki değişiyordu. Şimdi ise bu özellik ile birlikte kullanıcılar seçtikleri kişilerle konuşmalarındaki duvar kağıdını istedikleri gibi değiştirebilecek.

Yeni özellik ile birlikte, koyu mod veya açık mod özellikleri için de ayrı ayrı duvar kağıtlarının belirlenmesini sağlıyor. Bu oldukça basit ancak keyifli özellik hem Android hem de iOS kullanıcıları için yavaş yavaş geldiğini söyleyelim. Kısa süre içinde her iki taraf için de uygulamanın yeni versiyonu güncellenecek.

Duvar kağıtları özelliğinin yanı sıra, uygulama artık metin veya emoji kullanarak çıkartmaları bulmanıza da imkân sağlıyor.

uykusuzblog