Tom Holland , Nathan Drake’e Dönüşmeye Başladı.

Uzun süredir sürekli olarak yönetmen değiştiren Uncharted uyarlaması sonunda hayata geçirilecek gibi görünüyor. Filmin başrolünde bulunan yıldız oyuncu Tom Holland canlandırdığı karakter olan Nathan Drake imajını sosyal medya üzerinden paylaştı.

Ruben Fleischer’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Uncharted filminden yeni bir detay geldi. Marvel Sinematik Evreninin yıldız oyuncusu Tom Holland, isim vererek paylaşım yapmasa da,yaptığı paylaşımının genç Nathan Drake ile ilgili olduğu anlaşıldı. Holland, instagram hikayesinde yeni Nathan Drake saçını paylaştı.

Tom Holland

Tom Holland Nathan Drake Oldu.

Coronavirüs salgu-ınının patlak vermesinden ve tüm dünyanın karantinaya alınmasından hemen önce Uncharted çekimlerine başlanmıştı. Ancak yıllardır süren Uncharted şansızlığı nedeni ile çekimler yanlızca 1 gün yapılabildi. Öncesinde ise onlarca kez yönetmen değişikliğine gidildi. Fikir ilk ortaya çıktığında yönetmen David O.Russell olacağı açıklanmıştı. Ama sürekli değişiklik yapılması Russell’i projeden uzaklaştırdı ve yerine Neil Burger geçti. Burger 2012’de projeyi bıraktı. ve 2014’te Seth Gordon projeye dahil edildi. Gordon şaşırtmayan bir haraketle 2015 yılında ayrılınca 2016 yılında, yönetmen Shawn Levy filmin yönetmeni olarak açıklandı. Dan Trachtenberg, 2019 yılında bu listeye dahil olup çekildikten sonra Travis Knight Uncharted yenetmeni oldu. Ama bu durum çok kısa sürdü. Son olarak ise Gangster Squad, Venom ve Zombieland gibi yapımlardan tanıdığımız Ruben Fleischer ile anlaşma sağlandığı açıklanmıştı.

Uncharted’ta Tom Holland, Nathan Drake’e hayat verecekken Mark Wahlberg, Victor Sullivan karakterine hayat verecek. Uncharted oyunlarında Nathan’ı orta yaşlarda, Sully’i ise 60’lı yaşlarında görmüştük. Ancak film, karakterlerin gençlik dönemlerine gidecek. Uncharted ‘ın oyun serisi, Naughty Dogs isimli oyun firmasının en iyi işlerinden biri. Son olarak 2016 yılında Uncharted 4 : A Thief’s End isimli oyun piyasaya sunulan Uncharted’ın beyaz perde uyarlamasında  Holland ve Wahlberg’ün yanı sıra Antonio Banderas, Sophia Ali ve Tati Gabrielle yer alacak. Üç oyuncunun rolleri henüz resmi olarak açıklanmadı.

uykusuzblog