TFF ‘nin Aldığı Karar Fatih Terim’i Etkilemedi

TFF aldığı son karar ile yabancı kualını bir yıl daha ertelese bile Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim yerli kadro ağırlıklı bir şekilde yola çıkacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun yabancı düzünlemesiyle ilgili erteleme kararı Galatasaray’ın ve Teknik Direktör Fatih Terim’in planlarını değiştirmiyecek. Terim, önünde bir yıl daha olmasına karşın yerli oyuncu konusunda şimdiden önlemlerini alacak.

TFF

TFF ‘nin almış olduğu karar Fatih Terim’in planlarını değiştirmedi

Tecrübeli teknik adam, Türk futbolcular üzerinde durmaya devam edecek. Böylece hem takımda rekabet artacak hemde aidiyet sorununu ortadan kaldıracak. Ayrıca geleceğede hazırlık yapacak.

Şimdiye kadar anlaşma sağlanan Arda Turan, Emre Kılınç, Kerem Aktürkoğlu ve Oğulcan Çağlayan gibi. İsimlere ek olarak içeride ve dışarıda yetenekli Türk futbolcularla ilgili çalışma devam edecek. Gelecek sezon sahada 11 yabancı kuralı devam etsede, Teknik Direktör Fatih Terim yerli en az 3-4 isme 11’de yer vermeyi düşünüyor.

uykusuzblog

2 YORUM

  1. Tatilden Dönenlere Önemli Uyarı: 14 Gün Dikkat – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] bulantı, ishal, halsizlik, nefes darlığı, gibi şikayetleri (semptom) ortaya çıkarsa gecikmeden bir sağlık kuruluşuna başvursunlar” […]

  2. Lazio 'dan Fenerbahçe'ye Muriç İçin Yeni Teklif – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] 15 gol kaydeden Kosovalı forvet Vedat Muriç için italya ekibi Lazio, Fenerbahçe’ye teklifte […]