TFF ile beIN Sports anlaşmaya vardı Son Dakika

TFF ile beIN Sports arasındaki yayın krizinde sona gelindi. Her iki taraf spor bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu başkanlığında toplandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu ile yayıncı kuruluş arasında anlaşmanın sağlandığını açıkladı. Bakan Kasapoğlu anlaşmayı sosyal medya hesabından duyurdu.

TFF

TFF ve BeinSports arasındaki Yayın Krizi sona erdi. Anlaşmaya varıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu; Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ve beIN Media Grubu’nun CEO’su Yousef Al-Obaidly ile bir araya geldi. Bakan Kasapoğlu, yapılan toplantının ardından, futbol federasyonu  ile beIN SPORTS arasındaki yayın anlaşmasının sağlandığını ifade etti.

Soysal medya hesabından açıklama yapan Bakan Kasapoğlu, “TFF Başkanı Nihat Özdemir ve beIN Media Group CEO’su Yousef Al-Obaidly ile Bakanlığımızda bir araya geldik. futbol federasyonu ile beIN SPORTS arasında anlaşma sağlandığı bilgisini paylaşmak isterim. Her iki tarafa da teşekkür eder, Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

uykusuzblog