Tenet Filmi İçin Üzücü Haber Gösterim Tarihi Ertelendi.

Christopher Nolan’ın merakla beklenen yeni filmi Tenet filminin vizyon tarihi ertelendi. Bu yılın en iddialı yapımlarından biri olacağına kesin gözüyle bakılan film ilk etepta temmuz ayında vizyona gireceği belirtilmiş ve ardından çıkışı ağustos ayına ertelenmişti.

Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle Tenet filminin viyon tarihinin süresiz olarak ertelendiği ifade ediliyor. Koronavirüs salgını sebebiyle sinema salonlarının halen kapalı olması. Warner Bros şirketinin bu kararı almasında etkili görülüyor. Koronavirüs salgını, dünya çapında film ve televizyon yapımlarının çıkış tarihlerinin ertelenmesine neden oldu. Bazı yapımların çıkış tarihlerinin 2021 yılına ertelendiği ifade ediliyor. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Tenet ‘in de 2021 yılında vizyona girmesi kuvvetle ihtimal.

Tenet

Tenet ‘in 2021 yaz aylarında gösterime girmesi bekleniyor.

Batman serisi, Inception ve Interstellar filmleriyle otoriteler tarafından tam not alan Nolan yeni filmiyle de iddialı geliyor. Filmin başrolünde John David Washington karşımıza çıkıyor. Washington’a da Batman filminde başrolde izleyeceğimiz Robert Pattinson eşlik ediyor. Filmin konusu netlik kazanmasa da Variety. Tenet’in casusluk odaklı bir film olacağı belirtiliyor. Tenet isimli filmde birza önce belirtiğimiz oyuncular dışında Aron Taylor – Johnson. Kennehth Branagh, Clemence Poesy, Dimple Kapadia ve Michel Caine gibi ünlü isimler de yer alıyor. Uykusuzblog olarak merakla beklediğimiz filmin fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Netflix 'in Yeni Filmi The Devil All The Time Fragman – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] hal almıştır. İkinci Dünya savaşının sonundan 1960’lara kadar olan bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal […]