Survıvor Sercan , Nisa’nın Yazdığı Notları Açıkladı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Survıvor 2020’ye Survıvor Sercan ve Nisa damga vurdu. Geçtiğimiz gün yapılan konseyde Nisa’nın Sercan için ‘İntikam alıyor’ demesinin ardından; Sercan da elinde Nisa’dan kendisine gelen notlar olduğunu söyledi. Sercan dünkü bölümde Nisa’nın kendisine yazdığı romantik notları açıkladı.

Survivor’a bu hafta Sercan ve Nisa arasındaki polemik damga vurdu. Yarışların bireysele dönmesiyle oynanan dokunulmazlık oyunlarının 2 ayağını Sercan, kazandı. Kural gereği pota için bir isim söylemesi gereken Survıvor Sercan, Nisa’nın adını verdi.

Survıvor Sercan

Survıvor Sercan İntikam Aldı.

Sercan’ın isim söylerken ” Evrim’le çekişmeleri eleme potasında da devam etsin” açıklamasından tatmin olmayan Nisa’nın “Bekliyordum, Sercan benden intikam aldı” demesi ortalığı karıştırdı.

Bu durma içerleyen Survıvor Sercan, Elif ve Evrim’le adada konuşurken, kendisinde Nisa’dan gelen notlar olduğunu ve akşamki konseyde bu konuyu dile getireceğini söyledi. Ada konseyinde konuşan Sercan, “Nisa’nın peşinden koşuyormuşum havası verildi. Benimde gururum var. Bu olay tek taraflı yaşanmadı. Çantamda notlar var. Yaşananlara en yakın arkadaşı Cemal Can’da şahit” dedi. Haliyle notlarda ne yazdığı da merak edildi.

Dün Survıvor Panorama’nın canlı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı ise bu konuyu uzatmamak gerektiğini söyledi. “İkisinin de konuşmalarının yüzde 70’ini yayınlamıyoruz” diye konuştu.

Tüm gelişmelerin ardından Survıvor’ın 23 Haziran salı akşamı ekrana gelen 116. bölümde ise Sercan Yıldırım, röportaj veririken Nisa’nın kendisine gönderdiği romantik notları gösterdi.

Nisa’nın ‘Hep orda’ yazdığı kağıdı ve doğum gününde çizdiği resmin olduğu kartı gösteren Serca, “Ben hiç bir zaman platonik bir şey yaşamadım. Herkes bilsinki, hiçbir zaman tek taraflı olmadı” dedi.

Konuyla ilgili detaylı açıklama yapan Survıvor Sercan, “Olaylar kapanmışken tekrar alevlendirmeyi o başlattı. Sonuçta benim bir erkeklik gururum ve duruşum var. Bu duruşumu bozmama adına açıklama yapma gereği duyuyorum” dedi. “Bir kaç not yollamıştı bana, duygusal bir paylaşım olarak.  Biride doğum günümle alakalı. Bunlar hep Antal Bakalım’da yaşanıyordu gece oyunu olduğu için. Dolunayın çıktığı ve ayın olduğu zamanlarda, bakışlarımız hep o yönde oluyordu, ‘Beni düşün diyerek’. Gizli buluştuğumuzda da onu söylemişti.”

uykusuzblog