PUBG Mobile Yeni Bir Güncelleme Var Playload 2.0

“PUBG Mobile Playload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?” sorusunun cevabını milyonlarca kişi arıyor. PUBG’nin Twitter hesabından yapılan bir paylaşım bu sorunun cevabını vermedi.

Bu durum yine de bazı güvenilir kaynakların net bir tarih vermesine engel olamadı. Playload isimli modun ilk versiyonu geçen yılın ekim ayında oyuncular ile buluşmuştu. Oldukça popülerleşen bu mod ne yazık ki açıklanamayan sebeplerden ötürü oyundan kaldırılmıştı.

PUBG Mobile

PUBG Mobile Playload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

Bu modda hem ağır silahlar yer alıyor hem de helikopter kullanılabiliyor. M3E1-A isimli roketatar, MGL, M79 isimli  bomba fırlatıcısı, AT4-A isimli lazer güdümlü füze, dört namlulu M202 roketatar. Ve RPG-7 gibi silahların oyunculara eşlik edeceğini söyleyelim.

Ayrıca, Apex Legends isimli oyundan bildiğimiz üzere, Playload 2.0 isimli oyun seçeneğinde ölen takım arkadaşlarınızı diriltebileceksiniz. Bu özellik PUBG Mobile Lite’da da var.

Oyuncular, ikinci versiyon sayesinde yeni zırhlı araçlara sahip olacak ve insansız hava araçlarından yararlanabilecek. Buna ek olarak radar sistemi de oyuna eklendi. Bu radar taşınabilecek ve her yerde çalışabilecek.

Böylece arabalar, helikopterler ve tekneler gibi ulaşım araçları hiçbir oyuncunun gözünden kaçmayacak. Yenilenen araçların üzerinde silah kullanabilecek. Playload 2.0 için hazırlanan haritanın Erangel 2.0 için hazırlanan haritadan esinlenerek tasarladığı duyruldu.

Son olarak bu modda yüksek miktarda ganimet barındıran bazı yeni binaların olacağını da belirtelim. Gübenilir kaynaklar, bu güncellemenin çıkış tarihini 10 Ekim 2020 olarak açıkladı. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım sizi bu modun tanıtım videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

uykusuzblog