PS 5 Grafiklerinin Nasıl Olacağını Gösteren Video!

PS 5 ‘e gelecek oyunlardan biri olan Project Athia, konsolla birlikte en çok beklenen oyunlardan biri olarak görülüyor. Oyunun grafik motoru olan Luminous Engine tarafından yapılabilen şeylerin paylaşıldığı teknoloji videosu yayınlandı.

PS 5

PS 5 Project Atiha grafik motorundan yeni video yayınlandı

Squere Enix ‘in yeni projelerinden biri olan Project Atiha, Luminous Engine grafik motorunu kullanıyor. Yani PlayStation 5 için geliştirilen oyunlardan biri bu grafik motorunu kullanıcak. Project Atiha’nın nasıl bir oyun olduğunu unuttuysanız ya da merak ediyorsanız, oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun nasıl olduğunu hatırladıysanız, şimdi de yapımın grafik motorundan düzenlenen ve Computer Entertainment Developers Conference 2020’de yayınlanan (CEDEC 2020) videosunu sizlerle paylaşalım.

 

 

  • El ile düzenlenebilen geniş dünya haritası özelliği bulunuyor.
  • Bitkileri, evleri, nehirleri ve benzer envanteri otomatik kullanan ve düzenleyen sisteme sahip.
  • Araç tasarım felsefeni geliştiren özel optimizasyon tekniklerine sahip.

Oyun, PlayStation 5’ten sonra PC platformu için satışa sunulacak. Şu an için net bir tarih açıklanmadı.

PlayStation ve PC platformlarına gelmesi planlanan yeni nesil grafiklere sahip Project Atiha hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirleriniz yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 

uykusuzblog

2 YORUM

  1. Netflix 2030 Yılında 500 Milyon Kullanıcıya Ulaşabilir – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] kattığı içerikleri kullanıcılarının istek ve arzusuna göre şekillendiren platform, analistlere göre 2030 yılında 500 milyon abone seviyesine […]

  2. Mafia: Defınitive Edition İçin Yeni Bir Video Yayınlandı – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] bulunan 1930’lu yılların dönemini yansıtan yeni video yayınlandı. Videoda dönem detaylarının seviyesi etkileyici dururken, aydınlatma ve diğer grafik efektleri etkileyici […]