Project Power ‘dan İlk Fragman Geldi.

Netflix filmi Project Power ‘dan fragman paylaşıldı.

Netflix’teki izliyecileriyle buluşmaya hazırlanan filmden fragman paylaşıldı. Jamie Foxx’a Joseph Gordon Levitt’in eşlik ettiği Project Power ‘da insanlığın evriminin bir sonraki aşamasına geçildiği görülüyor. Karşımıza sağlam bir bilim kurgu aksiyon filmi çıkıyor.

Project Power

Netflix yeni filmi Project Power 14 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak.

Paranormal Activity serisi, Nerve gibi yapımlarla tanınan Henry Joost ve Ariel Schulman’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin konusu şöyle: New Orleans sokaklarında gizemli bir hap ile ilgili söylenti yayılır. Hapu kullananlarda birbirinden farklı süper güçler ortaya çıkmaktadır. Ancak kimse hapı kullalana kadar neler olacağını bilemez. Hapı kullananlardan bazıları görünmezlik, özel bir cilde sahip olmak gibi güçler elde ederken bazılarında da ölümcül reaksiyonlar ortaya çıkar. Hapın şehirde yayılması, bölgenin suç oranına ciddi bir artışa neden olunca yerel bir polis harakete geçer. Hapın yaratılmasından sorumlu olanların peşine düşen polis, bu süreçte genç bir satıcı ve intikam arzusu içinde olan eski bir askerle birlik olur.

Project Power oyuncu kadrosunda Ray filmiyle Oscar ödülünün sahibi olan Jamie Foxx’un yanı sıra Inception, Looper, Don Jon gibi yapımların yıldızı. Joseph Gordon Levitt, Night Comes On, The Hate U Give gibi yapımların başarılı ismi Dominique Fishback, Rodrigo Santoro, Machine Gun Kelly gibi isimler bulunuyor. Filmin seneryasunu ilk uzun metraj filmi kaleme alan Mattson Tomlin yazdı.Tomlin aynı zamanda The Batman filmine’de imzasını atacak.

Film, 14 ağustos tarihinde Netflix’teki izleyicilerin karşısına çıkacak.

 

uykusuzblog