Philips ‘ten Nefes Alabilen Kulaklık Üretti

Philips ‘in ses teknolojileri konusunda hayata geçirdiği yenilikler, kulaklık deneyimi bir adım ileriye taşımaya aday. firma bu kez 20 saate kadar müzik çalabilen yeni TASH402 BK/00 kulaklığında geliştirdiği nefes alabilen yüzeyler ile kullanıcılarına konfor sunmayı hedefliyor.

Philips

Philips TASH402BK/00 ile daha fazla konfor

40mm neodimyum akustik sürücüleri ile yüksek bas performansına sahip kulaklıkta özel olarak geliştirilmiş pasif gürültü yalıtımı yer alıyor. Bu sayede dış seslerin yarattığı rahatsızlık ortadan kalkarken, yanınızdaki kişilerin de müzik sesinden rahatsız olmaması sağlanıyor. Yankı önleyici dahili mikrofonu ile telefon görüşmelerinde daha temiz bir deneyim sunan Philips bu kulaklık ile her an kullanıcısının yanında olmayı amaçlıyor.

Soğutucu jel ile dolu kulak yastıkları sayesinde yumuşak ve nefes alabilen bir yapıya sahip kulaklık ile ne kadar uzun süre çalışırsanız çalışın ter ve rahatsızlık gibi problemler yaşamayacağınız söyleniyor. Ayrıca bu jel dolgu kulaklık yastıklarının çıkarılabilir yapıda olduğunu eklemekte fayda var.

IPX4 sertifikasına sahip, su sıçramalrına ve tere karşı dayanıklı model. Yağmur yağarken bile antremanınızı sürdürebilmenize imkan sağlıyor.

Kulaklık hızlı şarj desteği ile 10 dakikada 2 saatlik oynatma süresi vadederken. Toplam 20 saate kadar kesitisiz müzik çalabiliyor. Akıllı telefonlar ile oldukça kolay eşleşebilen kulaklık. Müzik uygulamanızın arayüzüne ihtiyaç duymadan kulaklık üstündeki tuşlar ile müzik deneyiminizi yönetmenize imkan sağlıyor.

 

 

 

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Android 11 Go Edition Sürümünü Google Duyurdu – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] Google, yeni açıklamasıyla giriş seviyeli akıllı telefonlar için Android 11 Go Edition sürümünü duyurdu. İşte Android 11 Go Edition […]