Oppo ‘nun 5G Özellikli Yeni Telefonu Göründü!

Oppo ülkemizde aktif bir şekilde bulunan şirketlerden. Çıkarttığı telefonlarla hem orta segment hem de üst segmente seslenen Oppo’nun yeni 5G özellikli telefonu TENAA’da ortaya çıktı. Söylenene göre, PECM10 / PECT 10 model numarasıyla karşımıza çıkan cihaz, şirketin en uygun fiyatlı 5G bağlatısına sahip telefon olabilir.

Oppo

Oppo’nun yeni 5G özellikli telefonu

Oppo’nun neredeyse her kullanıcıya seslenen telefonları bulunuyor. Hal böyle olunca şirketin yeni telefonlarıda merakla bekleniyor. Oppo’nun TENAA tarafından aldığı sertifika iel PECM10/PECT10 model numaralarına sahip telefonu ortaya çıktı.  Bu telefon 5G bağlantısına sahip ve Çin merkezli şirketin en uygun fiyatlı telefonu olacağı söylendiği için gerçekten de önemli.

Telefonun bilinen özerllikleri arasında ise 162 x 75 x 7,9 mm boyutlarında ve 175 gram ağırlığında olması var. Telefon ön kısmında bir ekran deliği ve 6,5 inç LCD ekranı ile gelecek. Bunun yanında 1080 x 2400 Full HD çözünürlüğe sahip olacak. Arka tarafta üçlü bir kamera kurulumuna yer verildiği görülüyor. Telefonun mavi ve kırmızı tonlarını birleştiren arka kapak tasarımı bulunuyor. Başka renklerin olup olmadığı şu an için belirsizliğini koruyor.

Oppo ‘nun yeni 5G özellikli telefonunda 3.954 mAh kapasiteli bir nominal batarya bulunacak. Hızlı şarj teknolojisinin ise bulunmadığı aktarılıyor. Telefonnun 2.0 GHz hızında işleme yapabilen sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından desteklendiği belirtiliyor. Telefonun Çin’de 4GB/6GB ve 8GB RAM seçenekleriyle geleceği tahmin ediliyor. Buna birde 128 GB’lik dahili depolama eklenecek.

Telefonların kamera kurulumları ise şu şekilde olacak. Ön kamera 8 Megapiksel, arka tarftaki ana kamera 16 Megapiksel, ve iki adet 2 Megapiksellik kamera lensi bulunuyor. Telefonun bir de yan tarafta konumlandırılmış parmak izi sensörü bulunuyor.

uykusuzblog