OnePlus Telefonlar için Always On Display Özelliği

OnePlus ‘ın Android 11 tabanlı OxygenOS 11 sürümü ile ilgili detaylar gelmeye devam ederken, şirket CEO’su Pete Lau tarafından beklenen özellik onaylandı. Kısa süre önce Nord ile de dikkatleri üstüne toplayan şirket, bugün de yeni özelliği ile gündemde. OnePlus Always On Display özelliği ile karşımızda olacak.

OnePlus

OnePlus Always On Display özelliği geliyor!

Akıllı telefon bir süredir, kısa süre önce tanıttığı akıllı telefon serisi OnePlus Nord ile gündemdeydi. Bugün ise şirket CEO’su Pete Lau tarafından, kullanıcıların oldukça fazla istediği özellik hakkında sevindiren haber geldi. OnePlusakıllı telefonlar Android 11 tabanlı OxygenOS 11 ile cihazlara gelecek.

Lau’nun attığı tweet içerisinde çok fazla detaya yer verilmedi. Fakat bu özelliğin pil ömrü üzerine olumsuz bir etkisi olabilme ihtimaline karşın, düşük seviyeli modellere gelmeyeceği düşünülüyor. Akıllı telefon şirketi bunu yanlızca kendisi seçtiği ve kısa süre içerisinde  piyasaya sürdüğü orta-üst segment cihazları için getirecek gibi duruyor. OnePlus 8 serisi muhtemelen bu özlliği alan ilk cihaz olacak. Ancak OnePlus7 ve 7T’nin bu özelliği alıp almayacağı henüz belli değil.

OnePlus, uygulama çekmecesinde klasör desteği. Galeri içerisindeki fotoğrafları gizlemek için parmak izi kilidi gelecek. OxygenOS’a bir dizi başka yeni özellik getirmeyi planlaıyor.

Google’ın 8 Eylül’de Google Pixel serisi için Android 11 güncellemesini yayınlayacağı söylendi. Bu nedenle OnePlus’ın 8 Eylül tarihinden sonraki birkaç hafta içinde OxYgenOS 11’in ilk sürümünü kullanıcılarla paylaşması muhtemel görünüyor.

 

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Virgin Galactic 'in Tanıtımı Yapıldı. Kişi Başı 250 Bin Dolar – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] insanlar için uzay işletmeleri yoğun bir rekabete başladı. Bu işletmelerden Virgin Group rakip işletmelerden şu anda 1 adım öne […]