Oğulcan Çağlayan Galatasaray’a Adım Adım Yaklaşıyor

Oğulcan Çağlayan ile ilgilen Galatasaray takımı oyuncun transferine 1 adım daha yaklaştı. Karadeniz kulübü Çaykur Rizespor’un başkanı Hasan Kartal katıldığı canlı yayında “Oğulcan Çağlayan  Rizespordan ayrılıyor. Görüşmeleri Galatasaray ağırlıklı.” ifadelerini kullandı.

Süper Ligin başlamasına sayılı zaman kala kulüpler  bir yandan da bir sonraki sezonun yapılanmasını oluşturmaya çalışıyorlar. Bu kulüplerin başında da Galatasaray geliyor. Sarı kırmızılı kulüb gelecek sezon yerli isimlere ağırlık vermek için harekete geçti.

Oğulcan Çağlayan

Rizespor Kulübü Oyuncusu Oğulcan Çağlayan gelecek sezon Galatasaray forması giyecek.

Bu isimlerden biri de Rizespor’un 23 yaşındaki forveti Oğulcan Çağlayan. Bu sezon mavi yeşilli formayla 22 maçta görev alan Oğulcan Çağlayan 4 gol atıp, 2 de asist yapma başarısı gösterdi. Oğulcan Çağlaya’nın gelecek sezon Galatasaray forması giymesi bekleniyor.

Görüşmeleri Başkan Hasan Kartal katıldığı canlı yayında bizzat açıkladı. Haber Global’e telefon ile bağlanan Kartal “Oğulcan Çağlayan Rizespor’dan ayrılıyor. Görüşmeleri Galatasaray ağırlıklı” ifadelerini kullandı.

 

uykusuzblog