Netflix ‘in Yeni Filmi The Devil All The Time Fragman

Donald Ray Pollock’ın romanından uyarlanan The Devil All The Time ‘ın heyecanla beklenen ilk fragmanı paylaşıldı. Filmin fragmanında Ohio’da bir kasabaya gidiyor ve pekte iyi hayatlar yaşamayan insanlara konuk oluyoruz. Netflix yapımı filmin yönetmen koltuğunda Antonio Campos bulunuyor.

Yakın zamanda izleyicilerle buluşacak olan film, Ohio ve Batı Virginia’da bulunan, farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın hayatı konu ediliyor. Filmdeki karekterlerden biri, Güney Pasifikteki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell’dır. Güzel karısı Charlotte’u kanserden kaybetmiş yaşlı adam, bütün totemlerine ve dualarına rağmen onu kurtaramamış olamanın suçluluğunu taşımaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için diyar diyar gezmektedir. Din adamı olan Roy, ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodere ise çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. Tüm bunların ortasında ise William ve Charlotte’un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların ortasında bulan genç adam, iyi ancak şiddete meyilli bir hal almıştır. İkinci Dünya savaşının sonundan 1960’lara kadar olan bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal alacaktır.

The Devil All The Time

The Devil All The Time isimli Netflix filmi fragmanı yayınlandı

Psikolojik gerilim filminin, oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evrenin Sider-man’ı Tom Holland. Alice In Wonderland, Crimson Peak gibi yapımların yıldızı Mia Wasikowska. DC’nin yeni Batmani Robert Pattinson, Marvelin Winter Soldier’ı Sebastian Stan. It filmlerinin başarılı ismi Bill Skarsgard, Little Women ile yıldızı parlayan Eliza Scanlen. Haley Bennett, Jason Clarke, Riley Keough gibi yeni neslin en popüler isimlerini bulunduruyor. Dönem filmi olan The Devil All The Time ‘ın senaryosunu Antonio Campos ve Paulo Campos kaleme aldı. Yönetmenin sözlerine göre, Tom Holland’ın filimdeki performansı, oyuncunun kariyerinde yeni bir sayfanın açılmasını sağlayacak.

Film 16 Eylül 2020 tarihinde Netflix’teki izleyicileriyle buluşacak.

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Pentagon UFO'lar İçin Yeni Bir Ekip Kuruyor – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] yapılan açıklamalar konunun üstünü kapatır şekilde olduğu için gerçekleri çoğu zaman öğrenemiyoruz. Pentagon bu sorunun cevabını aramak için yeni bir görev gücü kurma kararı […]