Netflix ‘in Şimdiye Kadarki En Pahallı Filmi Çekilecek

Netflix  gündemindeki yerini kaybetmeyecek gibi duruyor. Daha yeni açıklanan rakamlarla şirket 183 milyon aboneye ulaşmıştı. Bunların yanında Netflix tarafından ünlü isimleri bünyesinde toplayan bir film daha geliyor. Aynı zamanda bu film Netflix’in şimdiye kadarki en pahallı filmi oalcak.

Netflix ‘in en pahallı filmi ünlü yıldızlarla çekilecek.

The Grey Man adıyla karşımıza çıkması planlanan filmin başrollerini ise Rayn Gosling ve Chris Evans paylaşacak. Fimnin en heyecan verici yanlarından birisi Netflix’inen yüksek bütçeli filmi ünvanıyla olması. Film tam anlamıyla 200 milyon dolara çekiliyor.

Netflix

Yeni Netflix filminin dikkat çeken yanları bununla sınırlı değil. Filmin yönetmenliğini, gişe rekorları kıran Avangers:Endgame ve Infinity War filmlerinin yönetmen kardeşleri olan Joe ve Anthony Russo üstleniyor.

James Bond film serisinin ölçeğinde bir aksiyona dayanan film aslında popüler bir kitap uyaralaması olarak karşımıza çıkıyor. Mark Greaney’in aynı isimli eserinden uyarlanacak film temelde “düelloya” dayanıyor. Aksiyon kategorisinde lisytelenecek olan filmden Netflix’in beklentisi oldukça yüksek.

Netflix salgın döneminin en çok kazanan şirketleri arasında yer alıyor. Bu başarıyı The Grey Man ile daha da arttırmayı hedefliyor. Netflix’in en pahallı filminin çekimleri salgın sürecinin hala tam olarakatlatılamadığı için uzayabileceği ve en iyi ihtimalle filmin 2021’in sonlarında karşımıza çıkabileceği aktarılıyor.

 

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Tenet Filmi İçin Üzücü Haber Gösterim Tarihi Ertelendi. – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] bu kararı almasında etkili görülüyor. Koronavirüs salgını, dünya çapında film ve televizyon yapımlarının çıkış tarihlerinin ertelenmesine neden oldu. Bazı yapımların çıkış […]