Muslera İle İlgili Fatih Terim’den İtiraf Geldi.

Muslera Çaykur Rizespor maçının 15. dakikasında sakatlandı ve ayağında 2 kırık meydana geldi. Doğum gününde de ameliyat edildi. 3 Saat süren ameliyatın ardından odaya alınan Muslera ‘yı Galatasaray teknik drektörü Fatih Terim hastanede ziyaret etti. Tecrübeli teknik adam hastaneden ayrılırken basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Terim, “Geldik, hem doğum gününü kutladık, hem de geçmiş olsun ziyaretimizi yaptık Muslera’ya. Ameliyatı çok başarılı geçmiş. Olabilecek en iyi durumda şu anda. Muslera, 2011 de bize geldiğinden bu yana her hareketiyle Türkiye’de çok sevilen bir futbol figürü” dedi.

Muslera

Muslera ‘yı Arayacağız.

Fatih Terim, şöyle devam etti: “Ülkemizin bu konulardaki hassasiyetini başka bir ülkede görmüyorum.Musleramız, bizim adımıza çok önemli şeyler ifade ediyor. Eksikliğini hissedeceğiz. Allah beterinden saklasın.”

Takım Doktoru Muslera’nın son durumunu açıkladı.

Galatasaray Takım Doktoru Yener İnce ise tecrübeli kalecinin ameliyatı hakkında konuştu. “Muslera’nın ameliyatı çok iyi geçti. Herhangi bir sorun yok. Ne zaman Döner? Bir süre veremeyiz. Emre Akbaba 6 ayda döndü ama Muslera için tam bir süre vermek doğru değil. Kalecimiz 34 yaşında ama fiziksel yaşı 20! Uzun vadeli bir sorun olacağını düşünmüyorum. En kısa süre içerisinde aramızda olmasını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

uykusuzblog