Mucize Doktor Dizisinde Merve Dizdar Süprizi

Mucize Doktor dizisi Fox kanalının vageçimezi oldu. Perşembe günleri yayınlanan dizi sezona bomba gibi girdi. 28 Bülüm boyunca büyü ilgi ile izlendi. İzleyicilerin dizi egosunu başarılı bir şekilde tatmin eden dizi şu anda durağanlaşmasına rağmen tekrar bölümleri bile ilgi ile izleniyor. Reyting rekorları kıran dizide çok iyi bir oyuncu kadrosu bir araya geldi. Dizinin setinde ise büyük dostluk ve arkadaşlıkortamı oluştu.

Merve Dizdar, diziye son bölümlerde katıldı. Böyle biryer aldığı içinde çok memnun. Rol arkadaşı Özge Özder ie youtube sohbetinde buluşan Merve Dizdar, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Dizide kendisini en çok güldüren isimlerin Fırat Altunmeşe ve Taner Ölmez olduğunu anlatan Merve Dizdar, sette iki ismin kendisini çok güldürdüğünü anlattı.

Mucize Doktor

Mucize Doktor : Merve Dizdar “Dizide En Sevmediğim Tip Taner Ölmez”

Bazı sahnelerde gülmemek için kendisini zor tuttuğunu ve sahneleri zor tamamladığını ifade eden Merve Dizdar, setteki ortamı da çok beğendiğini ve herkesin uyumlu olduğunu anlattı. Merve Dizdar, Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez için de ayrı bir parantez açtı. Oyuncu, rol arkadaşının performansını çok beğendiğini vurgaladı ve dikkat çeken sözler söyledi.

Özellikle Taner Ölmez’in karşısındaki kişiyi çok güldürdüğü halde kendisinin gülmediğini ve dümdüz durabildiğini anlatan Merve Dizdar, bu duruma da sinir olduğunu itiraf etti.

Merve Dizdar, “Bir de Taner… Taner, öyle komik, seni güldürür kendisi asla, dümdüz. Beni güldürüyor o sırada. En sevmediğim tip. Öğrenciyken, seni güldürür o durur, sen gülersin. Taner çok komik, çok güldürüyor. İkisine çok gülüyorum” şeklinde konuştu.

Mucize Doktor dizisinde otizmli bir doktor olan Ali Vefa’yı canlandıran Taner Ölmez, oldukça sıradışı rolü ile diğer doktorların hastalarda göremediği rahatsızlıkları irdeleyip görüyordu. İlginç olan tarafıda normal hayatında normal bir insan olan Taner Ölmez Mucize Doktor dizisinde oldukça başarılı bir şekilde rolünü canlandırıyordu. Hatta instagram hesabında takipçilerinin sen normal haytta damı böylesin sorularına cevap olarak. Hayır ben normal hayatımda gayet normal bir insanım otizimli değilin diye komedi vari cevap vermiştir. Taner Ölmez Dizide çok önemli performans sergilemiştir.

 

uykusuzblog