Mobile Legends: Bang Bang Next Projesini Duyurdu.

Mobile Legends 5 haziran 2020 tarihinde Mobile Legends: Bang Bang yılın en önemli girişimi olan NEXT projesini resmen açıkladı. Oyunu geliştirme projesinin önemli bir bleşeni olan NEXT  oyunculara sürekli olarak yüksek kaliteli oyun deneyimleri sunmak için kahraman ayarlamaları, sanat ve ses yükseltmeleri ile IP geliştirmeye odaklanan uzun vadeli bir proje olacak.Yapılan bu proje duyurusunda, MLBB ekibi esas olarak Kahraman ve Kontrol açısından iyileştirmelere ve geliştirmelere yer vereceklerini açıkladı.

Oyunda daha çok detaya yer verdikçe, kahraman mekaniği ve oyun tarzlarının tasarımı genişlemesiyle birlikte Mobile Legends : Bang Bang klasik kahramanların bazıları yeni yüzlere kıyasla, doğal olarak oyuncular için etkileyici olma özelliklerini kaybetti. NEXT projesinde, Mobile Legends ‘ın dev ekibi, bu klasik kahramanların yenilenmesi ve iyileştirilmesi üzerine giderek daha fazla çalışacak, böylece kahramanlar kendi özellikleriyle daha benzersiz hale gelebilecekler.

Geliştirme ekibine göre, yenileme, klasik kahramanların temel özellikleri çerçevesinde yapılacakve her birine benzersiz bir sembol, başka hiçkimseye ait olmayan bir özellik kazandırılacak. Bu bir çok yeni hikaye yaratılmasının yanı sıra becerilerin yenilenmesini de kapsayacak. İçerideki bu değişikliklere ek olarak, model görünümü, animasyon ve ses efekti gibi oyun  dışı niteliklere de eşzamanlı olarak iyileştirmeler yapılacak.

Mobile Legends : Bang Bang

Mobile Legends NEXT projesi ile oyunun kontrolü sizde

NEXT projesinin bir diğer büyük hedefi ise oyun kontrol optimazyonu ve iyileştirilmesi olacak. Proje ile oyuna gelecek ilk özellik  “Akıllı Hedefleme” olacak. Bu özellik, oyuncuların bazı kahraman becerilerini kullanırken hedefi daha doğru ama yine de basit bir şekilde özgürce seçmesini sağlayacak.

Mobil MOBA Mobil Legends oyununun tanıtıldığı ilk günden bu yana mobil cihazlarda var olan sınırlı görüş sorununu çözme girişiminde bulunan dev ekip, beceri kullanma sırasında kamera uzaklaştırma ve eğme gibi yöntemler üzerinde çalıştıklarını ve anlamlı bir ilerleme kaydettiklerini belirtti.

Yıllardır popülerliğini koruyan ve geniş bir oyuncu tabanına sahip olan Mobile Legends : Bang Bang, iyileştirilmesi ve düzenlemesiyle büyük başarı elde etti.Oyuncularına daha iyi ve daha zengin bir oyun deneyimi sağlamak için, oyun her zaman yenillikleri takip etmeye devam ediyor.

Etiketler

uykusuzblog