Meizu UR Live Special Edition Tasarımıyla Dikkat Çekti

Meizu  akıllı telefonlarıyla biliniyor olsa da giyilebilir teknolojiye de ürünler hazırlıyor. Yeni tanıttığı kablolu kulaklığında farklı bir tasarımı tercih eden şirket dikkat çekmeyi ekmeyi başarıyor. Meizu UR Live Edition olarak adlandırılan bu kulaklık, şeffaf tasarmıyla bir adım öne çıkıyor.

Meizu

Meizu UR Live Sipecial Edition özelikleri ve fiyatı

Kablolu  ve kablosuz seçeneklerin yanında kulak içi ve kulaküstü gibi seçeneklere de sahip olan kulaklık modellerine bir yenisi daha Meizu tarafından ekleniyor. UR Live Special Edition’ın özelliklerinin ne olduğuna geçmeden önce tasarımdan bahsedilmeyi hakediyor.

Daha önce jel dokuya sahip kulaklıklardan, farklı yapıya sahip kulaklıklardan sizlere bahsettik. Şimdi ise Meizu, binlerce kulak yapısı inceleyerek oluşturulan bu kulaklıkları ile karşımızda. Yarı şeffaf tasarımıyla karşımıza çıkan kulaklık, daha küçük boyutlarda tasarlanmış. Farklı metaryellerin birleştirilmesiyle oluşturulan bu kulaklığın iyi, bir ses deneyimi sunduğu özellikle belirtiliyor.

Kulşaklık özelleştirilmiş iki adet subwoofer sayesinde düşük frekans ses çıkışı sunuyor. Bunların yanında çift kanallı bağımsız iletken yapıya sahip olan kulaklık, tek bir renk seçeneği bulunuyor. Kulaklık yarı şeffaf tasarımının ardında siyah rengiyle kullanıcılarının karşısına 194 dolarlık bir fiyat etiketiyle çıkıyor. Kulaklık Çin’de satılıyor olsada Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

uykusuzblog