MediaMarkt ‘ta İndirim Günleri Başlıyor

Her ay yeni kampanyalarını duyuran MediaMarkt tüketicilerin uygun fiyatlarla satın alma gerçekleştirmesine yardımcı olan MediaMarkt. Yeni kampanyasıyla karşımıza çıktı. Teknoloji marketi bu kez stokları eritiyor. Bir çok farklı kategorideki ürünler, farklı indirimlerle tüketicileri bekliyor. Kampanyada yüzde 40’a varan indirimler bulmak mümkün.

MediaMarkt

MediaMarkt stokları eritiyor

Teknoloji market stokları eritmeye başladı. 4 Ağustos günü başlayan kampanya 9 Ağustos gününe kadar geçerli olacak. Bu süre boyunca cep telefonlarından televizyona, aksesuardan küçük ev aletlerine, kişisel bakımdan beyaeşyaya kadar birçok farklı kategoride indirimler bulunuyor.

Tüm Türkiye’deki MediaMarkt mağazalarında geçerli olan kampanya aynı zamanda medimarkt.com.tr’de de geçerli.

Peki, indirimde hangi ürünler öne çıkıyor?

Apple’ın iOS ekosisteminden  bir telefon kullanmak isteyen kullanıcılar için iPhone XR, 6.899 tl’den 6.497 tl’ye inen fiyatıyla kampanyadaki yerini aldı. 64 GB depolama alanına sahip telefon, 6.1 inçlik ekranıyla büyük ekran sevenlere hitap ediyor.

Mutfakların vazgeçilmezi blender’lar. Fakir Lucca da 369 tl’den 247 tl’ye inen fiyatıyla kampanyada hazır bulunuyor. Eğer, mutfağınızda bir blender seti eksiğiniz varsa, Fakir Lucca blender setini siteden alabilirsiniz.

Mutfakların vazgeçilmezi nasıl blender’lar ise salonların vazgeçilmezi de televizyonlar. Kampanya kapsamında Samsung ‘un 55 inçlik Tv modeli de 6.999 tl’den 6.497tl’ye inen fiyatıyla dikkat çekiyor. Kendinden uydu alıcılı, aklıllı ve 4K bir TV istiyorsanız, televizyon siteden göz atabilirsiniz.

uykusuzblog