Mafia: Defınitive Edition İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Mafia: Defınitive Edition, oyun dünyasının en çok konuşulan oyunlarından biri oldu. Oi yunun içeriğinde bulunan 1930’lu yılların dönemini yansıtan yeni video yayınlandı. Videoda dönem detaylarının seviyesi etkileyici dururken, aydınlatma ve diğer grafik efektleri etkileyici görünüyor.

Mafia: Defınitive Edition

Mafia: Defınitive Edition ‘dan yeni bir video geldi!

Mafia II ve Mafia III te bulunan hataların, bu yapım içerisinde olmasından korkulduğunu belirtelim. Oyun videolarda güzel ve eğlendeli görünsede, diğer iki oyundaki hatalar oyunseverşlerin keyfini bozmaya yetmişti. Aşağıdan oyun için yayınlanan The City of Lost Heaven isimli videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Mafya ile karşılaşan taksi şoförü Tommy Angelo’nun yeraltı dünyasında yükselmesini konu alan oyunun 25 Eylül 2020 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 için satışa sunulacak.

Zamanında çok sevilen ilk oyunun yeniden yapılan hali olan şimdiki oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Diğer oyunlara göre bu sefer beklentilerimizi karşılayabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere paylaşabilirsiniz.

 

uykusuzblog

1 YORUM

  1. PUBG Mobile Hilecileri Piyasadan Silmeye Kararlı – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] grafikler, daha gerçekçi su yansımaları ve en çok beklenen Erangel 2.0 haritası dahil olmak üzere bir dizi yeni […]