Intel İşlemcili Yeni iMac Modelleri Tanıtılacak.

Apple Silicon ile beklentileri üst seviyeye taşıyan Apple, Intel tabanlı iMac kullanıcılarınıda unutmadı. Ortaya çıkan sızıntılara göre, bu hafta Intel işlemcili yeni iMac modelleri tanıtılacak.

Intel işlemcili yeni iMac modelleri yakında kullanıcılarla buluşacak.

Kısa bir süre önce ortaya çıkan twette göre, Intel işlemcilerden Apple Silicon’a geçiş için iki yıl süre veren Apple, bu hafta Intelin işlemcili tabanlı yeni iMac modellerini tanıtacak.

Intel

9to5Mac tarafından paylaşılan bilgilere göre, bu hafta piyasaya sürülmesi beklenen yeni iMac bilgisayarlar, büyük tasarımsal değişiklikle gelmeyecek. 10. Nesil Intelin işlemcisiyle gelmesi beklenen yeni modelin, Apple Silicon tabanlı son iMac serisi olması bekleniyor.

Apple ile ilgili tahminleriyle ünlü Jon Prosser’da, yeni bir tweet atarak, yeni işlemci tabanlı yeni iMac modellerinin bu hafta gelmeyeceğini söyleyerek, “yeni iMac istiyorsanız, Ağustos ayını bekleyin” açıklamasında bulundu.

iOS 14 beta sürümünde ortaya çıkan yeni simgelerde Apple’ın daha ince çerçeveli ve iPad Pro’ya benzer bir şekilde yeni iMac tasarladığı düşünmüştü. Geçtiğimiz hafta paylaşımlarıyla ünlü LOvetodream hesabının da “bazı ürünler gönderilmeye hazır” mesajı, yeni iMac’i doğrular nitelikte görünüyor.

uykusuzblog