Henry Cavill Justice League: Snyder Cut’a Katılmayacak

Henry Cavill Justice League ‘nin yeni sahne çekimlerine katılmayacak. Zack Snyder uzun uğraşlar sonucunda Justice League filminin kendi kurgulayacağı versiyornunu izleyicilerle buluşturmak için onay almayı başarmıştı. Ancak hiçbir ek sahnenin çekilmeyeceği söyleniyordu. Açıklananlara göre Ekim ayı içerisinde, yıldız oyuncular yeniden bir araya gelerek ek sahne çekimlerine katılacak. Aaralarında Süperman’e hayat veren Henry Cavill’ın olmadığı ortaya çıktı.

Henry Cavill

Henry Cavill Justice League ek sahne çekimlerine katılmayacak

Collider’a konuşan yıldız oyuncu Justice League: Snyder Cut çekimlerine katılmayacağını şu sözlerle açıkladı: “Ek olarak hiçbirşey çekilmeyecek. Herşey çoktan yapıldı. Tamamen farklı uzunlukta olacak olan filmde ve post prodüksüyonunda olacaklara bağlı olarak işlerin nasıl ilerleyip değişeceğini bilmiyorum. Üzerinden dört yıl geçen Justice League’den ne gibi sonuçlar çıkabilir? Dört Yıl, hayranların tepkilerini anlamaya değerdi. Şimdi ise ben yanlızca onları isliyorum.”

Geçtiğimiz yıl boyunca, Zack Snyder, Jason Momoa, Ben Affleck, Gal Gadot ve dah birçok isim Justice League: Snyder Cut’ın yapılması için kampanya çalışması başlatmıştı. Bunun ardından Warner Bros sonunda ikna oldu ve yeniden kurgulanacak olan versiyonu HBO Max’te yayınlama kararı aldı. Ancak açıklanan kurgu ve CGI karakter tasarım bütçesi yaklaşık olarak 20 milyon doların üzerindeydi. Bu bütçenin çok fazla olduğu konuşuluyordu. Hatta Zack Snyder, bu rakamı 70 milyon dolara çıkararak çekimlerin yapılabileceğini söyledi. Mini dizi şeklinde yayınlanacak olan Justice League: Snyder Cut’ın aslında tam olarak yeniden kurgulanmayacağı ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde söylenenlere göre film için ek sahneler çekilecek.

Bu ek sahnelerin bugüne kadar çekilememesinin nedeni, yanlızca coronavirüs salgını tedbirleriydi. Şimdi ise güvenlik önlemleri alınarak çekimlerin yapılması için izin verildi. Bu sırada Henry Cavill, Witcher dizisinin ikinci sezonuyla meşgul olacak. Warner Bros ‘un Zack Snyder’ın gidişinin ardında yerine Joss Whedon’ın farklı bir tonla birlikte yönetmen koltuğuna geçtiği biliniyor. Whedon’lı Justice League ‘in konusu ise şöyleydi: Superman’ın fedakarlıklarından ilham alan Batman’ın insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni Müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırdır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehdidin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır?

Justice League: Snyder Cut 2021 yılı içerisinde HBO Max’teki yerini alacak.

 

uykusuzblog