GTA 6 Yerine Gelen GTA Filmi Çok Yakında

Oyuncuları en çok sevdiği PC’nin değişmez oyunu GTA bir çok sürümüyle kullanıcılarının beğenisini kazanmıştı. Yeni konsolların çıkmesi ve tanıtılması sonucu Kullanıcılar bu konsollara uyumlu bir GTA 6 oyunu beklemeye başladılar. Fakat Rockstar herkesi ters köşe yaptı ve yeni GTA oyunu öncesi GTA’nın filminin çıkacağını duyurdular.

Dünyanın en çok satan ve en popüler oyun serisi GTA hakkında yeni gelişmeler var. Bu gelişmeler GTA6 bekleyen oyuncuları ne derece sevindirir bilemiyorum. Ama GTA filmi için güzel bilgiler gelmeye başladı.

GTA 6

GTA 6 oyunu bekleyenler şimdilik GTA filmi ile yetinecekler

2013 yılında oyuncularla beraber oyun tarihini yeniden yazan GTA 5, aradan geçen 7 yılda bile popülerliğinden ve Rocstar’a kazandırdığı mikro ve makro gelirlerden bir şey kaybetmiyor.

We Got Corvered’da yer alan habere göre daha önce Resident Evil 4 ve Netflix yapımı The Witcher:Blood Origin filminin üzerinde çalıştığı daha önce ortaya çıkarılmıştı. Aynı kaynakta yakın zaman önce sie GTA filmi için ayrıntılar yer alırken, GTA 5’deki olaylara çok fazla bağlı olmayacağını söyledi.

GTA filminin Michael, Franklin ve Trevor karekterlerinin gerçek hallerinin aktarılacağı tahmin ediliyor. Ancak henüz filmin odak noktası bilinmiyor. Önümüzdeki süreçte daha çok detayla karşılaşırmıyız bilemeyiz. Ancak GTA severlerin mutlu olacağı bir film mutlaka her iki tarafı da memnun edecektir.

 

uykusuzblog