Grand Theft Auto V Müjdesi PlayStation 5

Grand Theft Auto V. PlayStation 5 konsolunun tüm detaylarının açığa çıkmasından sonra konsolla uyumlu oyunlar’da görücüye çıktı. Rocstar Games PlayStation 5 etkinliğinde Grand Theft Auto V müjdesini paylaştı.

Rocstar Games GTA V ‘in Play Station 5’e geleceğini duyurdu. Önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulacağı belirtilen oyunun grafik açısından iyileştirmelerle gelmesi bekleniyor. Özellikle ışıklandırma konusunda PS4’ten daha başarılı olmasını beklediğimiz oyun 130 milyondan fazla satarak büyük bir başarıya imza atmıştı. PlayStation Plus’a abone olan ve oyunu PlayStation 4’te oynayan oyunculara her ay ücretsiz 1 milyon dolar oyun içi para ödülüde verileceği belirtiliyor. GTA V ile birlikte GTA Online oyununun da ayrı bir oyun olarak PlayStation 5’e geleceği ifade edildi. Konsolun çıkışıyla birlikte çevrimiçi oynanan yapım oyunculara 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak PlayStation 5 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V yüksek satış rakamlarına ulaşarak oyun tarihine damga vurmuştu.

İlk kez 2013 yılında Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için satışa sunulan yapım kısa süre içerisinde otoriteler tarafından beğeniyle karşılanmıştı.Oyun daha sonrasında PS4, Xbox One ve PC platformları içinde satışa sunulmuştu. Oyun Kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan San Andreas eyaletinde geçiyor. San Andreas, büyük ölçüde Los Angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan Los Santos adlı şehirden ve büyük kırsal alanlardan oluşuyor. Seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunuyor. Michael De Santa. Trevor Philips ve Franklin Clinton.

uykusuzblog