Göktaşı Filmi Nerede ve Ne Zaman Çekildi.

Ünlü oyuncu Şafak Sezer‘in başrolünde oynadığı Göktaşı filmi dün gece ATV ekranlarında yayınlandı. Filimde yağmur duasına çıkan Trakyalıların umduklarından bambaşka bir şeyle karşılaşmalarının hikayesi anlatılıyor. Peki Göktaşı filmi nerde ve ne zaman çekildi? İşte yönetmenliğini Caner Erzincan’ın yaptığı 2018 yılı yapımı Göktaşı filminden bazı faydalı bilgiler.

Vizyona girdiği 2018 yılında ses getiren filimlerden olan Gktaşı filminde Şafak Sezer, Ayhan Taş, Bülent Çolak ve Tuna orhan gibi oyuncular yer alıyor. İşte filmin  konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar.

Göktaşı Filmi Nerede Çekildi?

Filmin  çekimleri 2018 yılında Kırklareli’nin Armağan köyünde yapıldı.

 

Göktaşı Filmi

Sinema Filminin Konusu Nedir?

Tarakya yöresindeki Günebakan köyünde yaşayan halkın en büyük derdi susuzluktur. Buna son vermek isteyen köylüler yağmur duasına çıktıklarında hiç beklemedikleri bir şey olur, yağmur yerine göktaşı yağar. Bu olağandışı olay, Amerikalı, ve Rus ajanları köye çeker. Göktaşlarını yüksek bedeller karşılığında satın alan bu yabancılar, köylülerin yanında kurnaz muhtar İsmet (Şafak Sezer) içinde geçim kapısan dönüşür. İsmet köylülerin sattıkları taş başına bağış toplamaya çalışırken,İsmetin şarkıcı oğlu Bahadır’ın köye gelen muhabir Ceylan’a aşık olması işleri iyice karıştırır.

Sinema Filminin  Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Ayhan Taş, Bülent Çolak,Tuna Orhan,Yılmaz Gruda,Sinan Çalışkanoğlu yer alıyor.

Etiketler

uykusuzblog