Galaxy Z Fold 2 ‘nin Yenilenen Tasarımı Sızdırıldı

Galaxy Z Fold 2 ‘nin Yenilenen Tasarımı Sızdırıldı. Ga Samsung’un merakla beklenen, 5 Ağustos ‘ta gerçekleşecek Unpacked etkinliği öncesi bilgi sızıntıları devam ediyor. Etkinlikte tanıtılacak Galaxy Note 20 hakkında birçok detay ortaya çıkarken, bu kez telefonun tasarımı sızdırıldı. Z Fold 2 ekranı yenilenen haliyle canlı görüntülendi.

Galaxy Z Fold 2

Galaxy Z Fold 2 tasarımı canlı görüntülerle ortaya çıktı

Önümüzdeki günlerde şirketin gerçekleştireceği etkinlikte. Note 20, Z Flib ve Z Fold 2 tanıtılacak. Merakla beklenen bu ürünler hakkında bazı bilgiler ise etkinlik öncesinde sızdırıldı. Daha önce donanımı hakkında birtakım özellikleri sızdırılan katlanabilir cihazın bu kez ise tasarımı ortaya çıktı.

Akıllı telefonun tasarımı için bu kez bazı yenilikler görüyoruz. telefonun ekranı, punch hole olarak tanımlanan delikli çentik yapısına sahip olacak. Bu değişim, katlanabilir telefonun ekran kasa oranına gözle görülür bir iyleşmeye imkan tanıdı. Cihazın sızan görüntüsünü aşağıdaki tweette görebilirsiniz.

Cihazın özellikleri hakkında daha önce ortaya çıkan bilgileri kısaca hatırlayalım. Katlanabilir telefonun ekran büyüküğü 7,7 inç olması ve ekranın Süper Amoled teknolojisi ile gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda cihazın 120 Hz ekran tazeleme özelliğini de kullanıcılara sunacağı öne sürülmüştü. Telefonun kalbinde ise Snapdragon 865 Plus işlemcisinin olacağı biliniyor. 5G teknolojisini kullanması beklenen telefon depolama tarafında ise 256 GB ve 512 GB olmak üzere iki seçenekle gelebilir.

uykusuzblog