Galatasaray Orta Transferini Biranönce Yapmak İstiyor

Süper ligde yeni sezon öncesinde ön libero hattını güçlendirmek için düğmeye basan Galatasaray; Jefferson Lerma, Cheikhou Kouyate ve Josef De Souza’nın ardından listesine Fulham Forması giyen Stefan Johansen içinde çalışma başlattı.

Teknik Direktör Fatih Terim’in isteği doğrultusunda orta saha hattını güçlendirmek için yoğun bir çalışma içerisinde bulunan Cimbom Yönetimi, bu doğrultuda birçok koldan atağını sürdürüyor. İngiltere Championship ekibi Bourmemouth’un kolombiyalı ön liberosu Lerma’yı kiralamak için yoğun bir pazarlık içerisinde bulunan Aslan. 25 yaşındaki Kolombiyalı futbolcuya ek olarak Premier Lig’den de adayları listesinde bulunduruyor.

Sarı Kırmızılılar, Crystal Palace’tan Cheikhou Kouyate için Londra kulübüyle satın alma opsiyonlu kiralama görüşmeleri yaparken Suudi Arabistan ekibi Al-Ahli’yle iplerini koparma noktasına bulunan Josef de Souza ‘yla da bağlantısını sürdürüyor.

Galatasaray

Galatasaray ‘da hedef transferleri Gaziantep maçına yetiştirmek

Orta saha transferi konusunda hareketli dakikalar yaşayan Galatasaray için son olarak bir iddia daha ortaya atıldı. Sky Sports, Fulham forması giyen Stefan Johansen’in de Cim Bom’un radarında olduğunu okuyucularına duyurdu.

Süper Lig’de 2020-21 sezonunu 12 Eylül cumartesi günü Gaziantep Futbol Kulübü karşısında açac ak olan Sarı Kırmızılılar, yeni ön liberosunu bu mücadeleye yetiştirmeyi planlıyor. Özellikle orta saha transferi konusunda yapılan çalışmalarla ilgili olarak her gelişmeyi yakından takip eden teknik direktör Fatih Terim’in. Görüşmelerle ilgili yönetimden sık sık bilgi aldığı öğrenildi.

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Medipol Başakşehir Bastos Transferinde Mutlu Sona Ulaştı – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] giyen savunmacı Bastos ile transfer görüşmelerine başladı. Uzun süren görüşmelerin ardından Başakşehiryönetimi oyuncu ile 3 yıllık anlaşma […]