Galatasaray , Caner Erkin ve Arda Turan İle Anlaştı

Son dakika haberi. Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray ‘ın, kontratının sona ermesi nedeniyle Beşiktaş’tan ayrılacak olan Caner Erkin ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı belirtildi. Sarı Kırtmızılıların Caner Erkin gibi eski oyuncularından Arda Turan, Semih Kaya ve Emre Çolak ile anlaşmaya vardığı aktarıldı.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Beşiktaş’tan ayrılacak olan Caner Erkin’i kadrosuna katıyor. TRT sporun haberine göre Sarı Kırmızılılar, Caner Erkin ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Yıldız oyuncunun Beşiktaş ile yaptığı son görüşmeden de olumlu sonuç çıkmadığı ve takımdan ayrılacağı belirtilmişti. Transferin tamamlanması ile Caner Erkin, 2009-10 sezonunda kiralık olarak formasını giydiği Galatasaray’a yeniden dönüş olacak.

Galatasaray

Galatasaray eski oyuncuları Caner Erkin, Arda Turan, Semih Kaya, Emre Çolak ile anlaşma sağladı.

Galatasaray aynı zamanda yine daha önce kadrosunda yer alan isimlerden Arda Turan, Semih Kaya ve Emre Çolak ilde anlaştığı aktarıldı. Galatasaray’ın altyapısından yetişen ve geri dönmek istediği bilinen Arda Turan, en son 2011 yılında Sarı Kırmızılılar ‘ın formasını giydikten sonra Atlatico Madrid’e transfer olmuştu.

2006-2017 yılları arasında Galatasaray’ın kadrosunda yer alan Semih Kaya ise 2019’da da kiralık olarak Sarı Kırmızılıların formasını giymişti. Emre Çolak ise 2016’da ayrıldığı Galatasaray’a Deportivo ve Al-Wehda maceraları sonrası geri dönme hazırlığında…

 

uykusuzblog

2 YORUM

  1. Galatasaray 'ın Yeni Sezon Formalarında Büyük Süpriz – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] büyük bir revizyona giden sarı kırmızılarda  ikinci forma ise siyah üzerine kırmızı desenli forma […]

  2. Emre Kılınç Galatasaray İle 4 Yıllık Sözleşme İmzaladı. – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] Kılınç’ı transfer etti. beIN Sports’un haberine göre; Sarı kırmızılı ekip, Sivasspor’dan ayrılan Yıldız futbolcu ile 4 yıllık sözleşme […]