FIFA 21 ‘in Türkiye Fiyatı Belli Oldu. PlayStation 5

FIFA 21 PlayStation 5 konsolunun tanıtılmasından sonra en çok merak edilen oyunların başında  geliyordu. Tanıtımda oyunla ilgili bir tanıtım videosu paylaşılmasa da bugün oyunla ilgili ilk video geldi.

Futbol tutkunları tarafından merakla beklenen yapım EA’nın belirttiğine göre daha gerçekçi oyuncu hareketlerine, zengin hava durumu ayrıntılarına ve şimdiye kadar görülen en özgün karakter davranılarına sahip olacak. Grafiksel açıdan da fark yaratmasını beklediğimiz oyunda yeni bir aydınlatma sisteminin de kullanılması bekleniyor. EA’nın sunacağı bu ayrıntılarla FIFA 21’in oyunculara daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunacağını söyleyelim. EA, FIFA 21 ‘in 9 Ekimde PS4, Xbox One ve PC için de satışa sunulacağını belirtiyor. EA Access ve Orgin Access Play First ise 1 Ekim’de oyunu oynayabilecek. Ultimate Edition ve Champions Edition sürümlerini satın alan oyuncular ise FIFA 21’i üç gün öncesinde deneyimleyebilecek.

FIFA 21

FIFA 21 haricinde Madden 21 de geliyor.

EA, FIFA 21 haricinde Madden 21’in de grafik performansını  videosunda gözler önüne serdi. oyunda olduğu gibi Madden 21’de grafik performansıyla beğeni topluyor. Grafik performansıyla PS4’ten ayrılan konsol bu yılın sonlarına doğru piyasadaki yerini alacak. Türkiye’de de bu yılın sonlarına doğru satışa sunulmasını beklediğimiz PlayStation 5 ‘in Türkiye satış fiyatı henüz belli olmasada yüksek bir fiyatla satışa sunulması ihtimali kuvvetle muhtemel.  Oyunun standart sürümünün fiyatı 499 TL. Şampiyonlar sürümünün fiyatı 599 TL. Ultimate sürümünün fiyatı 699 TL. Bu fiyatlar PS4 ve Xbox One için geçerli. FIFA 21 ve Madden 21 için hazırlanan videoyu izleyebilirsiniz.

uykusuzblog