FIFA 2021 ‘in Kapağı Mbappe’ye emanet

FIFA 2021 ‘in kapak yıldızı açıklandı. Elektronik oyunun geliştiricisi EA Sports, Fransa Milli Takımı ile Paris Saint Germain’in (PSG) yıldızı Kylian Mbappe’yi yeni sürüm kapak yıldızı olarak açıkladı.

FIFA 2021

FIFA 2021 yeni sürüm kapak yıldızı Fransa’dan Kylian Mbappe oldu.

Dünya’nın en popüler futbol oyun serilerinden EA’nın FIFA oyun serisinin 2021 kapak yıldızı Kylain Mbappe oldu. Yıldız Futbolcunun kendisini FIFA oyununda yenen küçük kardeşi Ethan’ı onure etmek için onun sevincini kullanmasının ardından. Kendisiyle özdeşleşen sevinç fotoğrafı FIFA 2021’in kapağında yer aldı.

EA Sports, kapak yıldızı duyururken. Mbappe’yi “Yeni jenerasyonun lideri” başlığıyla nitelendirdi. Fransız golcü, 9 Ekim’de çıkacak FIFA 21’in Standart, Şampiyonlar ve Efsaneler sürümlerinde boy gösterecek.

FIFA 2020 ‘nin geçen yılki kapak yılldızları Liverpool’un defans oyuncusu Virgil Van Dijk ve Real Madrid’in forveti Eden Hazard olmuştu. Önceki yıllarda Cristiano Ronaldo, Lionel Messi ve Ronaldinho gibi oyuncular FIFA oyunlarında başrolü almıştı.

EA Sports’un planlarında PlayStation 5 içinde FIFA futbol oyununu düzenlemek var. Ancak bu FIFA 2021 için olacakmı göreceğiz. Yakın zamanda PlayStation Sony etkinliğinde 1 parça gösterim yapan EA sports yakın zamanda PlayStation 5 piyasada iken yeni bir FIFA oyunun çıkacağının sinyalini verdi. FIFA 21 PlayStation 5 içinde gelebilir.

 

uykusuzblog