Fenerbahçe Yeni Transfer Pelkas İlk İdmanına Çıktı

Fenerbahçe ‘ye transfer olan orta saha oyuncusu Pelkas ilk idmanına çıktı. Süper Lig ‘in 5. haftasında 18 Ekim Pazar günü deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak olan Sarı Kanaryalar bu maçın hazırlıklarını yaptıkları antreman ile devam ettiler. Takımın yeni transferi Pelkas’ta antremanda yer aldı.

Süper Ligin 5.haftasında 18 ekim pazar günü deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak olan Fenerbahçe bu maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu tesislerinde yaptığı antremanla sürdürdü. Fenerbahçe’nin yeni transferi Dimitris Pelkas’ta takımla ilk antremanına çıktı. Erol Bulut yönetiminde gerçekleştirilen antreman saat 10.00 da başladı.

Fenerbahçe

Fenerbahçe Can Bartu tesislerinde sabah saatlerinde antreman gerçekleştirdi

Antremanın ilk bölümünde salonda kuvvet çalışmaları yapan oyuncular, İkinci bölümde sahaya çıktı. Isınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından pas çalışması yapan oyuncular idmanı dar alanda gerçekleştirdikleri çift kale maçla tamamladı.

Üst adelesinde sertleşme ve ağrı şikayeti bulunan Gökhan Gönültakımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürürken, Diego Perotti takımdan ayrı gerçekleştirdiği düz koşu ile antremanı tamamladı.

Garry Rodrigues ise kasık ağrısı sebebiyle antermanda yer almadı. Öte yandan milli takımlardan dönen. Altay Bayındır, Nazım Sangare, Marcel Tisserand, Ozan Tufan, Ömer Faruk Beyaz, Mame Thiam ve Dimitris Pelkas antremanda yerini aldı. Sarı Lacivertli takım hazırlıklarını yarın yapacağı antreman ile sürdürecek.

Fenerbahçe’de yoğun antreman oyuncularda sakatlanmalara ve yorgunluğa neden olduğu gözlendi. Sakat olan oyuncular ya ayrı çalıştı yada antremanı düz koşu ile tamamladılar. Yoğun tempo düzenli yüklenmediği zaman oyuncularda ara ara sakatlıklara neden oluyor. Böylece Takım oynayacağı maçlarda eksik oyuncularla çıkmak zorunda kalıyor. Şu anki kadro eğer eksiksiz bir şekilde olasa Takım 3 ayrı 11 çıkartabilecek. Fenerbahçe alternatifi bol bir kadroya sahip. Bu yüzden de şampiyonluğun en önemli adaylarından birisi.

 

 

uykusuzblog