Fenerbahçe Nazım Sangare Transferini Bitirdi

Fenerbahçe Transfer şampiyonu lakabına layık bir transfer daha gerçekleştirdi. Antalyaspor kanat oyuncusu Nazım Sangare ‘yi 4 yıllığına renklerine bağladı. Sarı Kanaryalar her geçen gün kadrosunu yenilemeye devam ediyor. Fakat bu yenilenme süreci takıma oyun bazında herhangi bir etki etmedi. Takımın acilen forvet transferine ihtiyacı olduğunu bağıra bağıra gösteriyor. Çünkü 9 kişi kalmış bir takıma dahi gol atmayı başaramadılar. Bu sene ligde başarılı olmak ve bir yere gelmek istiyorlarsa Teknik Direktör Erol Bulut takımı toparlaması lazım.

Nazım Sangare

Fenerbahçe Nazım Sangare ile anlaşmaya vardı. Renklerine bağladı.

Ligin 2.haftasında Nazım Sangare Antalyaspor ile İstanbul deplasmanına gelmemişti. Aynı gün Konyaaltı sahilinde görüntülenen oyuncunun Fenerbahçe ile anlaştığı söyleniyordu. Söylentiler doğru çıktı. Başarılı kanat oyuncusu daha sonra İstanbul’a gelerek Fenerbahçe ile görüşmelere devam etti. Son görüşmelerden sonra oyuncu Fenerbahçe ile anlaşma zemini bulmuş ve 4 yıllığına kendisini Sarı Lacivertli takıma bağlayan imzayo attı.

Antalyaspor Başkanı’da Beşiktaş maçından sonra medya mensuplarının sorduğu sorulara cevap vermiş ve Oyuncularının Fenerbahçe ile anlaştığı için takımla beraber gelmediğini beyan etmişti.

Fenerbahçe bu arada oyuncunun transferini KAP’a bildirdi. KAP açıklamasında oyuncu ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Nazım Sangare imza töreninden sonra Fenerbahçe forması ile medya mensuplarına fotoğraf verdi.

Fenerbahçe’den yapılan açıklama

Fraport TAV Antalyaspor’dan trasnfer ettiğimiz milli futbolcu Nazım Sangare, kendisini renklerimize 4 yıllığına bağlayan sözleşmeyi imzalamıştır. Futbolcumuz’a camiamıza hoş geldin diyor, çubuklu formamızla şampiyonluk diliyoruz.

Şimdi bu açıklama çok güzel yapılmış. Fakat hala şampiyonlu oyunu oynayamayan bir Fenerbahçe var. Maçı zor kazanan yada hakem kararıyla kazanan bir Fenerbahçe var.

uykusuzblog