Fenerbahçe Marcel Tisserand ile anlaşma sağladı

Fenerbahçe savunma hattına takviye adına gündeminde yer alan isimlerden Wolfsburg forması giyen Marcel Tisserand ile 4 yıllık anlaşmaya vardı.

Transferin hızlı ekibi Fenerbahçe, savunma hattı için gündeminde ilk sıralarda yer alan isimlerden Wolfsburg forması giyen Marcel Tisserand ile anlaşmaya vardı. Oyuncu ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alan Fenerbahçe’nin, takımı Wolfsburg ile görüşmeleri sürüyor.

Fenerbahçe

Marcel Tisserand Fenerbahçe forması giymeye çok yakın

Fransız gazeteci Manu Lonjon ‘un haberine göre sarı laciverliler, bir süredir görüşmeler yaptığı 27 yaşındaki stoper ile 4 yıllık anlaşma sağlandı. Sarı laciverlilerin kısa süre içerisinde Alman ekibi Wolfsburg ilede anlaşmaya vararak transferi açıklaması bekleniyor.

Monaco altyapısından yetişen ve Demokratik Kongo Cumhuriyeti Milli takımı formasını giyen Tisserand. 2018’de 7 milyon Euro bonservis karşılığında Fransız ekibi Monaco’dan Wolfsburg’a transfer olmuştu.

 

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Son Dakika Gökhan Töre Adım Adım Beşiktaş 'a – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] dönmek adına 400 bin euro ödeyip Yeni Malatyaspor’la sözleşmesini fesheden Gökhan Töre  eski takımına dönmek için sabırsızlanıyor. Bugün de transferle […]