Every Note Played ‘in Uyarlamasında İki Ünlü İsim Birarada

Oscar ödüllü ikili, Every Note Played uyarlaması için biraraya geliyor. Angelina Jolie ve Christoph Waltz, Lisa Genova’nın çağdaş romantik romanlarından uyarlanacak olan filmde rol almak için görüşüyor. STX Films, filmin küresel haklarını satın aldı. Jolie, Richard (wlatz’ın canlandırdığı) adlı başarılı bir konser piyanistinin eski eşi Karina rolünü oynayacak. Richard, ALS teshisi konulduğunda kızının yabancılaşması da dahil olmak üzere bir çok kayıp yaşayacak. Hastalık kötüleştikçe ve Richard artık piyano çalamayacak, hatta kendi başına yaşayamayacak hale geldikçe, Karina isteksizce bakıcısı olmak için onunla yaşamaya başlayacak.

Every Note Played

Oscarlı iki ünlü oyuncu Every Note Played filminde rol alacak

Özgeçmişinde Rachel MCAdams ve Channing Tatum’un oynadığı “The Wow” ve “13 Reasons Why” bulunan Michael Sucsy, filmin yönetmenliğine hazırlanıyor. Monet Clayton, Richard Barton Lewis ve Southpaw Entertainment’tan Gabrielle Jerou- Tabak, birlikte “Ever Note Played”‘in yapımcılığını üstlenecek. Clayton ayrıca, senaryoyu David Mandell’le birlikte uyarladı.

SXT films Motion Picture Group Başkanı AdamFogelson, “Bu olağanüstü film yapım ekibini duygusal, güçlü ve nihayetinde neşelendiren hikaye için bir araya getirmekten dolayı heyecan duyuyoruz.” dedi. Jolie’nin bir sonraki filmi, Marvel’in Richard Madden, Gemma Chan ve Kumail Nanjiani’yle birlikyte oynadığı süper kahraman destanı “The Eternals” olacak. Süper güçlü bir uzaylı ırk hakkındaki çizgi roman macerası, salgın nedeniyle bir çok kez ertelendi. Jolie ayrıca, David Oyelowo’yle birlikte “Alice Harikalar Diyarında” ve Peter Pan’dan karakterlere dayanan fantastik bir drama olan “Come Away” de rol alacak.

Tarantino filmleri “Inglourious Bssterds” ve “Django Unchaind” le kısa süre içinde iki kez Oscar kazanan Christoph Waltz, yakın zamanda Wes Anderson’ın yeni filmi “The French Dispatch” filmiyle karşımıza çıkacak. Ve daha önemlisi, 25. James Bond filmi “No Time to Die” da Blofeld rolünü yeniden canlandırılacak. No Time to Die, 2021 yılının nisan ayına ertelenmişti.

uykusuzblog