Enes Batur ağlayıp sevgilisine sarıldı

Sosyal medya fenomeni Enes Batur, dün Etiler’de kaza yaptı. Batur olayı hafif sıyrıklarla atlatırken, araç ise kullanılamaz hale geldi.

Lüks spor otomobillere merakıyla bilinen internet fenomeni Enes Batur, 1 milyon 350 bin TL’ye aldığı BMW’siyle gündeme gelmişti. 3 yıl önce de bugünkü değeri 800 bin TL olan, 2012 model Chevrolet Camarro SS’e 250 bin TL ödemişti.

Enes Batur dün 11.00 sularında bu araç ile Etiler, Tepecik yolunda direksiyon hakimiyetini kaybetti. Önce orta refüjdeki ağaca vurdu, sonra takla attı. Ardından da park halindeki otomobile çarparak durabildi.

Enes Batur

Enes Batur kaza yaptı. Sevgilisi teselli etti

 

Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan fenomen yaşadığı şokla bir süre kendine gelemedi. Sevgilisi Ecenaz Üçer olay yerine koşup, Enes’i teselli etti.

Sevgilisine sarılarak gözyaşı döken youtube fenomeni ambulansla Ulus’taki özel bir hastaneye götürüldü. Batur 2 yıl önce ‘Çok Pahalı Araba Kazaları’ adlı bir video hazırlamıştı. Videoda kaza yapan lüks arabalarla dalga geçerek şöyle söylemişti:

“Sen bir salaksın. Ferrari ile gitti, duvara girdi. ‘Hızlı çıkayım’ dedi, öndeki arabaya girdi. Yavaş kullanın şu arabaları. Ne oldu şimdi? 100 bin lira masraf oldu arabada.”

Dalga geçtiği kazaların benzerini yaşayan Enes Batur’a kazadan sonra bu videosu hatırlatıldı.

uykusuzblog