Elon Musk Üçlü İlişki İddialarını Yanıtladı

Elon Musk üçlü ilişki ile ilgili iddalara yanıt verdi. Geçtiğimiz haftalarda komşuların iddalarından yola çıkan Johnny Deep’in avukatları, evlilik devam ederken Amber Heard, Elon Musk ve model Cara Delevingne’nin üçlü bir yakınlık içinde bulunduğunu ileri sürmüştü.

Hollywood dünyasının bir döneme damga vuran çifti Johnny Deep ve Amber Heard’ün olaylı ayrılığının yankıları sürüyor. Deep’in kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek dava açan Heard, uzun süre gündemden düşmemişti. Johnny Depp’in avukatları komşularının ifadelerine dayanarak, evlilikleri sürdüğü sırada milyarder girişimci iş adamı, İngiliz Model Cara Delevingne ve eski eşi Amber Heard arasında üçlü ilişki yaşandığını iddia etmişti.

Elon Musk

Elon Musk üçlü ilişki iddialarını reddetti.

FR24 News’ün haberine göre; Tesla ve SpaceX’in CEO’su milyarder Elon Musk,Deep ve Heard’ü barışmaya teşvik etti ve ABD ve Biritanya ‘da süren hukuki savaşlarını sona erdirmelerini söyledi. Musk ayrıca, Britanyalı model Cara Delevingne ve Amerikalı aktrist Heard ile üçlü ilişki yaşadıkları iddialarını reddeti.

Kafasında bu kadar dert varken milyarder iş adamı nasıl oluyorda böyle bir ilişki içine girer. Uluslararası uzay istasyonuna astronot göndercekken bir gün öncesinde. Nasa tarfından yakında aya gönderilecek olan astronotları taşıyacak yıldız gemisinin denemelerinde roketin patlaması baya can sıkıcı olmuştu. Ertesi gün uzaya gönderdikleri Astronotları sağsağlim uzay istasyonuna teslim etmeleri moralleri biraz olsun düzeltmişti.

 

uykusuzblog