Ebru Polat : Hak Yoluna Döndük Evleneceğim.

Ebru Polat “Her gün 1 sevgili koyacağım” açıklamasıyla gündeme gelmişti. Ama Fikrini değiştirdi. Ebru Polat karantina sonrası itirafıyla dikkat çekti.

Sosyal medya hesabından  yaptığı paylaşım ve çıkışlarıyla gündemden düşmeyen  şarkıcı, maddi durumun hiç bir öneminin olmadığını belirterek “Hayranımla evleniyorum yakında sizi tanıştıracağım” dedi.

Ebru Polat

Ebru Polat : “Benim evlilik fobim vardı. Geçecek İnşallah”

Her anını takipçileriyle paylaşan şarkıcı, bugün saçlarını boyatmak için gittiği kuaförde evliilik müjedsi verdi. Video çekerek özel hayatı hakkında konuşan şarkıcı “Her güne 1 sevgili koyacağım diye şaka yapmıştım şimdi karantinadan çıktık evlenmeye karar verdim. Benim evlilik fobim vardı. Geçecek İnşallah. Hak yoluna döndük hepimiz aklımız başımıza geldi. Doğru olanın evlilik olduğuna karar verdim. Ben hayranımla evleneceğim demiştim. Eşimi size yakında göstereceğim. Evet evleneceğim az kaldı” dedi.

Bir Hayranının “Yakışıklılığı, parası, misyonu falan çok önemli değil. Önemli olan sana layık mı? ” mesajona cevap veren Polat, “Benim için para pul vs. önemli değil. Önemli olan beni seven, sayan, değer veren dürüst bir insan olması” ifadelerini kullandı.

uykusuzblog