EA Play Live 2020 Yine Ertelendi. FIFA 2020.

EA Play Live 2020 Geçtiğimiz aylarda  etkinliğinin koronavirüs nedeni ile dijital ortamda 11 Haziran itibari ile gerçekleşeceğini belirtmiştim lakin bugün alınan haberlere göre EA Play Live 2020 lansmanı, Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşmekte olan George Floyd eylemleri nedeni ile ileri bir tarihe ertelendi.

EA, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Şu anda dünyanın dört bir yanında gerçekleşen önemli konuşmalar ve önemli seslerin duyulmasıyla birlikte, zamanımızı bir araya getirmek için zamanımızı değiştiriyoruz. 18 Haziran PDT/19:00 EDT saatlerinde Etkinlikte görüşürüz” dedi.

EA Play Live

EA Play Live 2020 18 Haziran Saat 19:00 Ertelendi.

Bu yıl, yeni tip koronavirüs salgını nedeni ile çok sayıda dünya konferansı erteleme ya da iptal kararı alırken 11 Haziran 2020 tarihinde sevenleri ile dijital olarak buluşacaktı. Ama karar 18 Haziran’a ertelendi. EA Play Live etkinliğinde ya da lansmanında siz nasıl hitap etmek istersiniz; EA Games dünyasındaki prömiyerler, haberler ve yeni oyun duyuruları olacak.

Kullanıcıların,  etkinlikten en çok bekledikleri şey ise Dragon Age 4 tanıtımı, bakalım EA Play Live 2020’de tanıtılacak ilk oyun Dragon Age 4 olacak mı? Etkinlikte büyük olasıkla FIFA 21, The Sims 4 için yeni güncellemeleri ve muhtemelen çok şanslıysak, Drogan Age 4’ü diğer gizli EA projelerini tanıma fırsatı yakalayacağız.

 

uykusuzblog