Duygu Özaslan ‘dan Yeni Bikinili Pozlar

Duygu Özaslan İnstagram’dan kendine ait yeni pozlar paylaştı. Sosyal medyada yayınladığı bikinili kareleri ile Bodrum tatilinde objektiflere yansıyan görüntüsü arasındaki fark için konuşulan Youtuber güzel, Instagram hesabından yeni pozlarını yayınladı.

Duygu Özaslan

Duygu Özaslan yeni pozlarıyla izleyenlerine cevap verdi

Geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da tatil yaparken havuz kenarında görüntülenen Youtuber güzeli, kendi yayınladığı bikinili pozları ile sosyal medyaya yansıyan görüntüler arasındaki fark gündem olmuştu.

duygu1

Magazin gündeminde çok konuşulan fotoğraflardan sonra ünlü Youtuber, “Öz sevgi, Öz saygı ve öz fotoğrafçılık” notuyla yeni pozlarını paylaştı.

Düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Duygu Özaslan’ın iddialı kareleri, takipçilerinden yaklaşık 200 bin beğeni aldı.

Bu paylaşımdan önce Bodrumda ki tatilde çekilen kilolu bir fotoğrafına yorum yapan Güzel Youtuber. Photoshop’suz karelerine yorum yağan Duygu Özaslan, gelen eleştirilerin ardından Twitter hesabından, “Benim kilolu halim bile hepinizden güzel” paylaşımını yapmıştı.

Youtuber Güzeli soyal medya hesaplarından fotoğraflarına yorum yapan takipçilerine her zaman kibirli ve vurdumduymaz cevapları ile ünlendi. Şimdilerde kendinin ne kadar fit bir kız olduğunu ispat etmeye çalışıyor. Egosu yüzünden bunu ispat etmek için sosyal medya hesaplarından bikinili fotoğraflarını paylaşıyor.

 

uykusuzblog