Dark ‘ın 3. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı.

Dark Netfilix’nin sevilen dizisinin 3. sezon fragmanını yayınladı. Dark 3. sezonla izleyicilerle 27 Haziran 2020 tarihinde buluşacak.

2014 yılından Who Am I filminde birlikte çalışan Baran Bo  Odar ve Jantje Friese ‘nin yaratıcısı olduğu Netfilix’in sevilen dizisi Dark, geçtiğimiz yıl 2.sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Winden isimli bir alman kasabasında iki çocuk kaybolması üzerine gelişen gizem dolu olayları konu edinen dizi, ilk sezonunda olduğu gibi 2. sezonunda da izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı. Netfilix’in en çok izlenen uluslararası yapımları arasında yer almaya devam etti.

Çocukların nerede değil, ne zaman kaybolduğu sorusu üzerine hikayesini şekillendiren dizi, izleyicsini 3 katmanlı zaman döngüsünün içine sokarken, 2. sezonunu pek çok soru işaretleriyle noktaladı. Bu yüzden izleyiciler 2. sezon biter bitmez yeni sezon için heyecanla bekleyişe başladı.

Dark ‘ın heycanla beklenen 3. sezonu için tanıtım çalışmalarını sürdüren Netfilix, geçtiğimiz günlerde yayınladığı ilk tanıtım fragmanı ile dizinin ekranlara döneceği tarihi duyururken, bugün de yeni sezon ilk uzun soluklu fragmanını yayınladı.

Dark

Dark 3. Sezon 27 Haziran’da İzleyici ile Buluşacak

Oliver Massucci, Karoline Eichorn, Louis Hofmann gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin 3. sezonunda izleyicileri nelerin beklediği ile ilgili pek çok teori bulunuyor.

1953-1986-2019 olarak tanık olduğumuz 33 yılık zaman dilimi, 2.sezonda bir yıl sonrasına sirayet ediyor. Yani Dark ‘ın 2. sezonu izleyicisini 1954-1987-2020 ve 2053 yıllarında yaşanan olaylara götürüyor. Buna ek olarak 1921 yılıda ekleniyor. Bu noktada 1921 yılının oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. 2. Sezon açılışını bu yıl üzerinden yapıyor. Bizleri ilk sezonun en gizemli karakteri Noah’ın gençliğine götürüyor. Bölümleri izlemeye başladıkça, Sic Mundus Creatus Est (Böylece dünya yaratıldı.) kavramının derinliklerine iniyoruz. Noah hakkında daha fazla şey öğrenirken; edindiği ulvi amacın detaylarına yakından tanık oluyoruz. 2. Sezonda Dark , izleyicisini tatmin edecek şekilde ilk sezondaki gizemlerini açığa çıkarıyor. Ancak mevcut gizemlerin yanına yeni gizemlerde koymayı ihmal etmiyor. Her karakterin, hangi zaman diliminde olduğu farketmeksizin, hikayedeki gelişimini daha derinleştiriyor.

2.sezon özellikle Jonas karakterinin, hikayedeki kilit rolünü daha çok ortaya çokaran bir sezon olarak karşımıza çıktı. Dögüsel zaman içinde kaybolan Dark 3. Sezon Fragman Karşınızda.

uykusuzblog