Cursed ‘li Netflix Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı.

Cursed dizisi 13 reasons Why dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran ve dizideki performansıyla Altın Küre adaylığı elde eden Katherine Langford, geçtiğimiz yıl Rian Johnson’ın beğeniyle karşılanan yeni filmi Knives Out’ta izleyici karşısına çıkmıştı. Dizi ve film projelerini eş zamanlı yürütmeyi tercih eden başarılı oyuncu, 13 Reasons Why’ın ardından Netflix dizisi olan Cursed ‘da izleyicilerin karşısına çıkacak.

Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, gizemli ve özel güçlere sahip Nimue’nin Gölün Kraliçesi’ne dönüşümünü konu alıyor. Annesinin ölümünün ardından antik bir kılıcı teslim etmek üzere Merlin’i bulmaya çalışan Nimue, çıktığı bu yolculukta ise korkınç Kırmızı Paladinler ve suç ortakları Kral Uther karşısında bir direniş ve cesaretsembolü haline gelir.

Merakla beklenen dizi için tanıtım çalışmalarını sürdüren Netflix, diziden ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Yayınlanan bu fragmanla birlikte dizinin ekranlara geleceği tarihde belli oldu. Dizi 17 Temmuzda izleyici ile buluşacak.

Cursed

Katherine Langford’lı Cursed, 17 Temmuz’da Netflix’te Yayınlanacak!

Doğanın yok edilmesi, din terörü, anlamsız savaşlar gibi günümüz temelarını da bünyesinde barındıran dizinin oyuncu kadrosu şöyle. Katherine Langford, Gustaf Skarsgard, Peter Mullan, Lily Newmark, Devon Terrell, Shalom Brune-Franklin, Daniel Sharman ve Billy Jenkis yer alıyor.

Sin City’nin yazarı Frank Miller ve Puss in Boots’un senaristi Tom Wheeler, dizinin yaratıcısı ve yapımcıları olarak ekipte yer alıyor. Cursed, ikilinin birlikte kaleme aldığı aynı isimli çizgi romandan diziye uyarlanıyor.

17 Temmuz’da ekranlara gelecek diziden yayınlanan ilk tanıtım fragmanını burdan izleyebilirsiniz.

 

uykusuzblog