Cemal Can ve Danla Bilic Çeşme Tatilinde

Survıvor 2020 yarışmasının şampiyonu Cemal Can Cansever programdan önceki hayatına adapte olmaya başladı. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile yakın dostluğuyla tanınan CemalCan, yaz tatilinin keyfini çıkartmak için Çeşme’nin yolu tuttu.

Survivor yarışması için yaklaşık beş ay boyunca Dominik Cumhuriyeti’nde kalan Cemal CanCansever, İstanbul Galataport’ta yapılan yapılan finalin ardından ailesi ve arkadaşlarıyla hasret gidermeye başladı. Annesi, babası ve ablası İzmir’de zaman geçiren Cemal Can ardından yakın arkadaşı Danla Bilic’in yanına Çeşme’ye gitti.

Cemal Can

Cemal Can Şampiyonluğunu Danla Bilic ile Çeşme’de kutladı.

İkili, Çeşme geceleri ve sahilde geçirdikleri anları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Survivor finali için Çeşme tatilini yarıda bırakarak İstanbul’a dönen Danla Bilic, “Cemal Canı’da alıp tatile geri döneceğim” demişti. Yakın arkadaşının tatili hak ettiğini söyleyen Danla Bilic sözünü tuttu.

Çeşme’de birlikte eğlenceli zaman geçiren Danla Bilic ve Cemal Can’ın sosyal medyadan paylaştığı görüntüler ise hayranlarının yüzünü gülümsetti. İkilinin Athena grubunun “Ben Böyleyim” şarkısını söylediği video ise takipçilerinden tam not aldı.

 

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Şeyma Subaşı ve Elisabeth Mas'ın Ortak Zevkleri – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] medyada paylaşmaya devam ediyor. Öyleki giydiği mayoları bile tek tek farklı konsepte sosyal medyada palşaıyor. En son giydiği mayoyu kankasıda giyerek ünlü manken ile aynı olan zevklerini […]