Call Of Duty Mobile 11. Sezon İçin İlk Sızıntı.

Oyun severlere müjde Call of Duty Mobile 11. sezon sızıntısı yayınlandı. Her yerde paylaşıldı. Paylaşılan görseli yayınlayamıyoruz ama gelecek olan güncelleme bence hepinizin hoşuna gidecek gelelim haberimize.

Pubg ve Fortnite bu arada Fortnite Apple’de yasaklandığı için baya bir düşüş aşamasına rağmen sıralamada üst sırlarda. Bunlara karşı büyük başarı elde etmiş  Call of Duty Mobile yeni sezon güncellemesi ile birlikte büyük bir değişime uğraması bekleniyor.

Oyunun yeni sezon güncellemesi, mobil oyunun yıldönümüne getirilmesi açısından çok önemli. Activison bu yıldönümünde özel süprizlerle karşımıza çıkabilir. İlk gelen sısıntıya bakılırsa CoD  Mobile Battle Royale modu için yeni bir özellik devreye sokulacak.

Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile 11. sezon ile gelecek Battle Royale güncellemesi

CoD Mobile hem Battle Royale hem de çok oyunculu kapışma modları ve kendine has geliştirdiği özel seneryolarla Battle Royale oyunlarındanfarklı bir yerde konumlanıyor.

Ancak Battle Royale kullanıcılarının öneminin farkında olan mobil oyun, CoD Mobile 11. sezon güncellemesi ile karakter özelleştirmesi özelliği getirecek.

Tabii ki Battle Royale modunda karakter özelleştşrşlmesi planlanıyor. Ancak sızıntıya göre mobil oyun bu güncellemeyle, lobide beklerken bu güncellemeleri yapmanıza izin verecek.

Oyun yeni sezon ile birlikte, bir tür gece modu eklenebilir. Oyunun yıldönümü olması nedeniyle, bu yeni güncellemenin şimdiye kadar yapılacaken kapsamlı güncellemelerden biri olması bekleniyor.

Oyuncuların 11. sezon beklentilerinden bir diğeri ise zombi modunun yeniden geri dönmesi. Özellikle ABD için önemli bayramlardan biri olan cadılar bayramının yaklaşması nedeniyle zombi modu ve benzeri modların yeni versiyonlarla karşımıza çıkması olası.

Call of Duty için son günlerde ortaya çıkan Call of Duty Warzone Mobile oyunu için ise yeni bir bilgi ortaya çıkmış değil. Ancak mobil oyun sektöründe COD Mobile ile büyük pay elde edinen Activison’ın neden Warzone için yeni bir oyun yapmak istediği gizemini koruyor.

 

uykusuzblog