Brahim Darri Fenerbahçe İle Anlaşmaya Vardı.

Brahim Darri Fenerbahçe’ye imza atmaya yakın. Fenerbahçe yeni sezonun ilk hamlelerini sol kanada yapmak için kollarını sıvadı. Sarı Lacivertlilerde, bu doğrultuda Karagümrüklü Brahim Darri ile el sıkışıldı. Filip Novak beklemede, Caner Erkin için temas kuruldu.

Geçtiğimiz sezon sol kanat ve stoper mevkilerinde ki verimsizlik nedeniyle şampiyonluk yarışından uzaklaşan Fenerbahçe yeni sezonun ilk hamlelerini sol kanadı güçlendirerek yapmak için kolları sıvadı.

Bu doğrultuda Trabzonspor’dan Filip Novak’ı renklerine bağlamak için transfer sezonunun açılmasını bekleyen Fenerbahçe’nin, diğer taraftan da dün ilk kez Caner Erkin için nabız yokladığı öğrenildi.

Brahim Darri

Brahim Darri ile 3 yıllık anlaşma sağlandı

Öte yandan yine sol kanat için özellikle Emre Belözoğlu’nun istediği Fatih Karagümrük’ün Fas asıllı Hollandalı oyuncusu ile prensip anlaşmasına varıldı. 3 yıllık sözleşme yapılacak Darri için Karagümrük’e 500 bin euro ödeme yapılacak.

Yıılık 2 milyon euro’ya kiralanan Garry Rodrigues’ten yüksek maliyeti ve düşük performansı nedeniyle vazgeçilmek için Al-İttihad takımıyla görüşmeler yapılması bekleniyor. Sol kanada yapılması planlanan köklü değişiklikle, Hasan Ali Kaldırım ‘la yollar ayrılabilir. Sakatlığı nedeniyle 18 maçta oynayabilen Hasan Ali ile eğer Novak, Darri ve Caner alınırsa vedalaşılabilir.

uykusuzblog