Bodrum Aşıkları Eda Ece – Buğrahan Tuncer

Oyuncu Eda Ece, seyehat yasaklarının kalmasının ardınadan basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile birlikte bugün bodruma tatile gidiyor.

Hürriyet gazetsinden Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Eda Ece, basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile tatile başladı.

29 yaşındaki oyuncunun rol aldığı dizi, corona virüs nedeniyle erkenden sezon finali yapmış ve tüm ekip karantinaya girmişti. Ece, bu süreçte sevgilisiyle gergin günler geçirmiş ama sonrasında da arasındaki buzları eritmişti.

Eda Ece

Eda Ece ve Sevgilisi Ağustosta İstanbul’a dönecekler.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, tatili baş başa geçirmek için Bordrum’un yolunu tutu. Bodrumda ev kiralayan sevgililer, ağustos ayına kadar burada kalacak. Ağustosta İstanbul’a dönecek olan çift, işlerinin başına geçecek.Ünlü oyuncu tekrar sete başlarken, Buğrahan Tuncer’de takımı Anadolu Efes ile kampa girip yeni sezon için hazırlanacak.

Bu arada çift, Bodruma otomobilleriyle gitmeyi tercih etti. Çünkü Ece’nin, Pomeranian cinsi köpeği ‘Pluto’yu uçağın kargo bölümüne vermeye gönlü razı olmadı. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından canlı yayın yapan Eda Ece’ye, bir yıkldır beraber olduğu Buğrahan Tunder’de bir yorum yazmıştı.

Başarılı Basketbolcu, sevgilisine “Detoks yap detoks, sosyal medyayı bırak” demişti.

Forma giydiği Anadolu Efes, İnstagram hesabındanBuğrahan Tuncer’e corona virüs nedeniyle şu günlerde izlediği ve evde kalan herkese önerebileceği dizileri sormuştu.Tuncer, verdiği cevapta; birçok yabancı dizi ismi sayarken, sevgilisi Ede Ece’nin oynadığı ‘Yasak Elma’yı söylememişti.

Bu duruma Dikkat çeken ve sevgilisini kast ederek “Yasak Elmayı önermedin mi? Yazıklar olsun”mesajını yazmıştı.

uykusuzblog