Beşiktaş ‘ta Sağ Bek İçin Yeni Aday DeAndre Yedlin

Beşiktaş Lige iyi başladı fakat bu başarıyı fazla götüremedi. Ligin 2.Haftasında Antalyaspor’la berabere kalarak puan kaybı yaşadı. Siyah Beyazlılar’ın acil transferlere ihtiyacı varken limit yüzünden transfer yapamıyor. Genelde daha uygun ve maliyetsiz oyuncular transfer etmek istiyorlar. Sergen Yalçın’ın da bir açıklaması vardı tüm medya bizim gençeleri oynatmamızı istiyorlar. Bu takım Paf takımı değilki tabiki onlarında oynama zamanı gelecek. Şimdi takıma tecrübeli oyuncu katmamız lazım, transferimiz olacak. dedi.

Beşiktaş

Beşiktaş Sağ Bekini İngiltereden Buldu: DeAndre Yedlin

Newcastle United ‘in sağ beki DeAndre Yedlin, Siyah Beyazlılara transfer olmak için İngiliz Kulübünün antremanlarına çıkmadı. Gökhan Gönül’ün ayrılmasından ardından sağ bek arayışlarına devam eden Siyah Beyazlılara Deandre Yedlin’den haber var…

Premier Lig ekiplerinden Newcastle United’in Anerikalı sağ beki DeAndre Yedlin hakkında Beşiktaşla ilgili bir iddia ortaya atıldı. Skysport’un haberine göre  DeAndre Yedlin, Siyah Beyazlılara transfer olmak için Newcastle United ile  antremanlara çıkmıyor.

Görüşmeler devam ediyor.

Beşiktaş ile Newcastle arasında transfer görüşmeleri devam ederken, ingiliz ekibi 1 sezon daha sözleşmesi bulunan Yedlin’den bonservis bedeli kazanmak istiyor.

Sky Sport, geçen hafta Yedlin’in Siyah Beyazlılara transferinin yakın olduğunu yazmıştı.

Beşiktaş transfer çalışmalarında sadece sağ beke değil forvete de önem veriyor. Forvette transfer çalışmalarını devam ettiren Siyah Beyazlılar Kalinic transferinde ısrarcı durumdalar. Hatta altarnatif olarak Fenerbahçe’nin de talip olduğu Samatha içinde devreye girdikleri söyleniyor.

Kara kartal’ın bu transferleri bitirmesi çok zor gözüküyor. Nedeni ise mali durumlarının sıkıntılı olması ve transfer limitlerinin az olması.

 

uykusuzblog