Beşiktaş ‘ta Kalinic Transferinde İlginç Gelişme

Beşiktaş kulübü transfer çalışmalarını devam ettirebilmesi için kaynak arıyor. Bu arada Kalinic transferini bitirmek için tüm mali durumlarını zorluyorlar. Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi transferlerin gerçekleşmesi için kendi kasasından bile kulübe para verdi. Bazı gelişen ve biten N’Sakala ve Mensah transferi için Başkan kulübüne mali kolaylık sağlamıştı.

Beşiktaş’a şimdilerde bir forvet transferi lazım. Bunun için yönetim yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Teknik Direktör Sergen Yalçın transferde acel etmiyeceklerini forvet için gereken en kaliteli ismi transfer edeceklerini açıklamıştı. Ayrıca gençleşmenin hemen olmayacağını tüm genç oyuncuların oynaması için zamana ihtiyacı olduğunu söylemişti. Takımı gençleştireceğiz diye PAF takımına çeviremeyiz diye sözlerine eklemişti.

Kalinic

Kalinic Beşiktaş için Bonservisimi ben alırım açıklaması

Başiktaş oyuncu için Atletico Madrid ile görüşmelerinde İspanyol kulübünün istediği 4 milyon Euro’yu 2 milyona kadar indirdi. 1 milyon Euro ayırabilen siyah beyazlıların oyuncuyla yaptığı pazarlıklarda sie farklı altarnatifler masaya yatırıldı. Kalinic’e 2.5 milyon Eurodan 2+1 yıllık sözleşme önerildi. Hırvat yıldızın menejeri ise bonservisibedavaya alabileceklerini belirtirken 1 milyon Euro’yu imza parası olarak talep etti.

500 Kalinic’e 500 Madrid’e

Bu gelişmeler sonrası beklemeye geçen siyah beyazlılar  sürecin uzaması üzerine Kalinic “500 bin Euro Atletico Madrid’e 500 bin Euro’da size verelim. Transferi hızlı bir şekilde çözelim” teklifi etti. Belirlenen bütçenin üzerine çıkmayacak olan Siyah Beyazlı yönetim Atletico Madrid Kalinic denklemindeki bekleyişini sürdürüyor. En genç gelecek hafta başına kadar sorununçözülememesi halinde alternatif olarak bekleyen isimlerden biri kadroya dahil edilecek.

 

uykusuzblog