Beşiktaş Aboubakar İle Transferi Konusunda Anlaştı

Beşiktaş ‘ta transfer konusunda son dakika gelişmeasi yaşandı. Portekiz ekibi Porto forması giyen ve siyah beyazlılarda daha önce kiralık olarak oynayan Aboubakar ile prensip anlaşmasına varıldı. Önceliğin Kalinic ve Ze Luis’e veren kartal transfer için acele etmeyecek.

Forvet transferindeki çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi, bu transfer için acele etmeyecek. Önceliğini Kalinic ve Ze Luis’e veren, her ihtimali göz önünde tutarak Aboubakar ile de prensip anlaşmasına varan siyah beyazlı idareciler, gerekirse imzayı son haftaya bırakacak.

Beşiktaş

Beşiktaş Aboubakar ile prensip anlaşmasına vardı

Mali sıkıntılar nedeniyle forvet hattı için parasal tavizler vermek istemeyen yönetim biraz da Larin ‘in performansı nedeniyle acele etmeyecek. Ze Luis ve Kalinic  ikilisin birisini kiralamak isteyen takım,  iki oyuncunun kulüplerinin bonservisle satma isteğini kırmaya çalışıyor. Önümüzdeki hafta Hem Ze Luis hem de Kalinic için bir kez daha temasa geçecek olan Kartal, son noktayı koymak için çaba harcayacak.

(Skorer)

uykusuzblog

2 YORUM

  1. Galatasaray 'ın Transferi Etebo İstanbul'a Geliyor – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] ateşini yaktı. Oyuncu İstanbul’a doğrtu Sarı Kırmızılı kulüple resmi sözleşme imzalamak için yola […]

  2. Fenerbahçe Marcel Tisserand ile anlaşma sağladı – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] isimlerden Wolfsburg forması giyen Marcel Tisserand ile anlaşmaya vardı. Oyuncu ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alan Fenerbahçe’nin, takımı Wolfsburg ile görüşmeleri […]