Balotelli Gelecek mi? Başkan Çebi Açıkladı.

Balotelli Beşiktaş’a Gelecek mi? Başkan Nur Çebi pazar akşamı yapılan yardım gecesinde açıklamalarda bulundu. Gece de emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Çebi, “Bir defa herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Emek veren sanatçılarımıza, bugünü hazırlayan birçok emekçi arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Burası çok güzel olmuş. Beşiktaş boyun eğmeyecek diye yola çıktığımız bir kampanya bu. işin özü bu. Bırakmam Seni’nin sebebi bu. 80 milyon TL bu akşam için, buraya gelmeden önce de 15-20 milyon vardı. Şöyle böyle 100 milyonu bulduğumuzu düşünüyorum. Kampanyanın artarak devam edeceğini ümit ediyorum. Bu geceye bu kadar sıkıştı. Siteler çökmüş. Tabii ki çok keyifliyim” şeklinde konuştu.

Balotelli

Yardım gecesinde açıklamalar yapan Başkan, Balotelli ‘nin geleceği ile ilgilide açıklamalarda bulundu

Düzenlenen gecede birkaç mesajın dikkatini çektiğini, ‘son parımı gönderiyorum’ gibi mesajlar gördüğünü ve bunları kesinlikle kabul etmeyeceklerini belirten Ahmet Nur Çebi. “Beklediğimizden biraz fazla oldu. Bütün taraftarımıza teşekkür ediyorum. Çok iyi oldu. Burada bir şeyi vurgulamak istiyorum. Bir kaç tane mesaj gördüm. ‘Son paramı veriyorum’ gibi. Onları gerçekten iade edeceğim. Araştıracağız. Ben kampanyanın en başında söyledim. Hiç kimsenin mağduriyetine sebep olacak tarzda, Beşiktaş aşkına dayanarak bağış yapmasını istemiyorum. Lütfen, onlar bize bir şekilde bunları göndermesinler. Gelirse’de iade edeceğim” ifadelerin kullandı.

Başkan Çebi futbolcuların sözleşmelerinde indirme giderek takıma katkı sağlayıp sağlamadıklarıyla ilgili gelen soruya şöyle cevap verdi.

“Olacağını biliyorum, konuşuyorum. Bunlar daha sonra açıklayacağımız konular. Bugün komu futbolcular değil. Ama onların da istekli olduğunu biliyorum. Yaptıkları var. Sonuşlandığı zaman bunları açıklayacağız.”,

Taraftarın transfer beklediğini, yaptıkları ve yapmaya devam edeceklerini dile getiren Çebi. “Yeni sezonda şampiyonluk için oynayacağız. Bu sene kıl payı kaçırdık. Birkaç maç alsaydık şampiyonduk. Taraftar transfer bekliyor. Yapıyoruz yapacağız. Yeni marka, hava, popülizm falan istemiyorum. Yöneticilerim de istemiyor. Taraftarımız, bizim yönetimimiz zamanında bu tür şeyleri bizden beklemeyecekler. Biz, Beşiktaş’ı şampiyonluğa kovalayacak futbolcuları arayıp, buraya getirirken, popülizm adı altında. Fahiş fiyatlara, bedeli çok ağır olan, Beşiktaş’ın kaldıramayacağı futbolcuları bizden beklemesinler” diye konuştu.

Çebi son günlerde ismi Beşiktaş ile anılan italyan futbolcu Balotelli için ise. “Bilemiyorum, Onu Erdal Bey takip ediyor. Makul bütçemiz var. O bütçenin içerisinde gelebilecek olan iyi futbolculara kapımız açık. Ama popülizm adı altında burada insanlardan yardım etmelerini isterken. Bunları çarçur edecek futbolcularla fotoğraf vermekten imtina edeceğimizi saygıyla beşiktaş taraftarına arz ederim” diyerek sözlerini noktaladı.

DHA

 

 

uykusuzblog